Головна » Номінанти » Благодійна організація року » Благодiйна організація “Благодійний фонд “ГЛОБА22”
Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.
Відповідь:
За 2023 рік фондом було реалізовано багато проєктів, посилання на описовий звіт: https://globa22.org.ua/richni-zvity-globa22/
Благодійна організація “Благодійний фонд “ГЛОБА22” сприяє знаходженню спільних точок дотику між владними інституціями, представниками держави та громадськими організаціями для сумісної, масштабної реалізації цікавих ініціатив. У 2023 році ми почали реалізацію проєкту “Проєктна майстерня: Гранти для розвитку соціальних ініціатив”, спрямованого на налагодження співпраці та підтримки сталих і новостворених організацій громадянського суспільства, надання консультацій, юридичної та бухгалтерської підтримки, фасилітацій в регіоні із залученням органів місцевої влади та НГО, менторства і субгрантування за підтримки БО “Українська освітня платформа” та DanChurchAid.
Ми маємо широке коло налагоджених партнерств з органами влади, представниками бізнесу, комунальними закладами, соціальними службами та неурядовими організаціями. Ми об'єднуємо стейкхолдерів та бенефіціарів і спільними зусиллями реалізовуємо проєкти на підтримку організацій. Наразі ми будуємо “Спільноту відповідальних” - спільноту, учасниками якої є представники НГО, ОМС, бізнесу та міжнародних організацій. Наш підхід до підтримки громадських організацій є комплексним і включає в себе взаємодію зі ЗМІ та донорами, активне залучення бізнесу та інших стейкхолдерів, що сприяє створенню інтегрованого середовища, де учасники можуть спільно працювати для досягнення стійкості та розвитку громад.
Відповідь:
Понад 16 000 осіб - бенефіціари проєктів, понад 30 організацій (НГО), 15 волонтерів.
Відповідь:
Проблема, яку вирішує проєкт, полягає недостатній стійкості та обмежених можливостях розвитку громадських організацій в регіоні. НГО відіграють ключову роль у розвитку громади, але їм часто бракує необхідних навичок і знань, а також підтримки у налагодженні партнерств.
Додатково, відсутність міжсекторальності та співпраці призводить до дублювання зусиль, яке не лише зменшує ефективність використання ресурсів, але й ускладнює роботу НГО. Недостатність взаємодії між громадським сектором та владними структурами поглиблює труднощі в реалізації спільних стратегій та обміні необхідною інформацією. Це обмежує можливості ефективного реагування на виклики громади.
Відповідь:
Так
Відповідь:
Ми пишаємось своїми цінностями і тим, що кожен працівник організації їх поділяє:
Люди важливі: Потрібно діяти з любов'ю, не чекаючи віддачі. Нехай люди залишаються такими, якими вони є. З розумінням і повагою до кожної людини
Відповідальність: Ми можемо і повинні взяти на себе відповідальність. За вибір, за дії та бездіяльність, за перемоги та досвід. Питання відповідальності стосується кожного
Україна повинна перемогти: Україна - Могутня держава. Перспективна країна, яка кожного дня виборює перемогу. Однією з цінностей стало гасло: «Україна має перемогти». У свою чергу, своєю працею, наполегливістю, цілеспрямованістю та модернізацією організації ми зробимо все необхідне, щоб це гасло змінилося на: «Україна перемогла»
Відповідь:
Місія нашої організації — Розбудова системної співпраці в Україні заради сталого розвитку.
Наша організація прагне створити незалежну та стійку Спільноту, яка ефективно впливатиме на розвиток громадянського суспільства завдяки кроссекторальної співпраці, підтримці організацій громадського сектору та реалізації проєктів в регіоні. Наші проєкти сприяють зміцненню стійкості та самозарадності НГО.