fbpx

Благодійна організація «Благодійний фонд «Серця незламних»

4
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Організація
Автор подання: Корінна Руслана Василівна
Місто / Область: Харківська, Донецька, Запорізька, Дніпропетровська, Херсонська області. Базуємося в смт Сахновщина Красноградського району Харківської області.
Дата початку: 12 Липня, 2022
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Опишіть проєкти чи ініціативи, які були реалізовані за останній рік та стосувалися волонтерства, допомоги військовим чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу(Максимум – 300 слів)

Відповідь: За останній рік було виконано близько 10 офіційних запитів від військових частин на прилади нічного бачення, оптику, квадрокоптери та ін. Щотижнево працюють пункти видачі гуманітарної допомоги в смт Сахновщина для вимушено внутрішньо переміщених осіб, людей з інвалідністю, онкохворих, багатодітних родин, одиноких мам і тат, дитячих будинків сімейного типу, де потребуючі забезпечуються продуктами харчування, гігієнічними засобами, одягом, взуттям та текстильними виробами, дитячими товарами, кормом для тварин, медикаментами та ін. Що два тижні здійснюються гуманітарні місії на прифронтові й деокуповані територіі, найближча відстань до лінії зіткнення - 1200 метрів. Реалізовано проєкт «Серце віддаю дітям» по реконструкціі центрального дитячого майданчика в смт Сахновщина. Двічі організовували безкоштовну стерилізацію тварин в смт Сахновщина. Це невеликий перелік роботи фонду за рік.

 

Скільки людей було залучено в рамках проєктів чи ініціатив?

Відповідь: близько 30 осіб.

 

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам чи ініціативам?

Відповідь: вирішено проблеми гуманітарного забезпечення людей, що постраждали від війни, забезпечення необхідною технікою наших воїнів. Вирішено проблему створення безпечного й розвивального простору для дітей Сахновщинськоі громади.

 

Чи були партнери в їх реалізації?

Відповідь:

Так

Назвіть три якості, якими пишається ваша організації

Відповідь:Милосердя, працелюбність, безкорисливість

 

Чому саме ваша благодійна організація має перемогти в конкурсі?

Відповідь: Ми маленькі, але дуже вперті в своєму бажанні допомагати. Працюємо 25/8 і доїжджаємо туди, куди мало хто наважиться. Постійно вигадуємо щось нове, щоб все більше людей залучати до благодійності. Сіємо ідеї добра та милосердя - й вони проростають в серцях людей. Ні на мить не зупиняємося, не втомлюємося, а лише набираємо обертів. Ми щиро «горимо» своєю благодійною роботою і прагнемо зробити цей світ кращим.