fbpx

Благодійний фонд «Схід SOS»

295
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: БФ «Схід SOS»
Автор подання: Куянцева Оксана Олександрівна
Місто / Область: Всі підконтрольні уряду території України
Дата початку: 5 Травня, 2015
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Опишіть проєкти чи ініціативи, які були реалізовані за останній рік та стосувалися волонтерства, допомоги військовим чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу(Максимум – 300 слів)

Відповідь:

Разом із партнерами та небайдужими людьми рятували жителів небезпечних зон, передавали благодійну допомогу, надавали психосоціальну та юридичну підтримку, документували злочини, будували шелтери, облаштовували лікарні та заклади освіти, підтримували жінок і дітей, розповідали про жорстокі дії рф, здійснювали моніторинг гуманітарної ситуації, гідно представляли країну на міжнародних подіях і адвокатували зміни. 

Скільки людей було залучено в рамках проєктів чи ініціатив?

Відповідь:

Команда охоплює понад 300 осіб. Із головними показниками наданої допомоги можна ознайомитися в наступній відповіді.

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам чи ініціативам?

Відповідь:

Евакуювали 80 000 людей, зокрема й понад 10 000 представників маломобільних груп населення. Опрацювали 500 000 звернень на гарячу лінію. Відкрили 7 безпечних просторів для жінок і дівчат «Затишно space», близько 6 500 відвідувачок, 80% – ВПО. 

Залучили понад 640 000 000 гривень для допомоги жителям України упродовж року. Надали понад 27 000 правових послуг у 2023 році, юристи працювали зокрема й у місцях поселення ВПО та перебування евакуйованих. Почали зустрічати людей на Сумщині поблизу пункту пропуску, що межує з кордоном рф (єдиний гуманітарний коридор). 

Створили геріатричний центр для людей з інвалідністю на 50 місць, сприяли доукомплектуванню та розширенню шелтерів для 328 представників маломобільних груп. Допомогли 3 центрам зробити ремонт вартістю 15 600 000 грн і створили 80 місць. Крім того, відремонтували та обладнали  поверх шелтеру на Закарпатті (+37 місць), а у Плискові перетворили 7 000 000 грн на 37 місць для людей зі психоневрологічними порушеннями.

Чи були партнери в їх реалізації?

Відповідь:

Так, реалізуємо ініціативи у співпраці з міжнародними донорами й організаціями, владою та державними структурами, активістами та відповідальним бізнесом.

Назвіть три якості, якими пишається ваша організації

Відповідь:

Єдність, оперативність, спільна мета – перемога.

Чому саме ваша благодійна організація має перемогти в конкурсі?

Відповідь:

БФ «Схід SOS» щодня докладає зусиль задля реагування на виклики повномасштабної війни та наближення перемоги. Від 24 лютого 2022 року надаємо всебічну допомогу на всіх підконтрольних уряду територіях і не залишаємо в невзгоді тих, хто на самоті з проблемами. 

Зусилля та відданість команди вартують відзнаки, адже кожна добра справа заслуговує бути побаченою та оціненою.