fbpx

БФ “Колеса Перемоги”

12
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Благодійна організація
Автор подання: БФ "Колеса Перемоги"
Місто / Область: Тернопіль
Дата початку: 5 Травня, 2022
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Опишіть проєкти чи ініціативи, які були реалізовані за останній рік та стосувалися волонтерства, допомоги військовим чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу?  (Максимум – 300 слів)

Відповідь:

Наша організація має на меті підвищувати мобільність Сил Оборони України, тому усі зусилля й донати конвертує у підтримку захисників і захисниць. Транспорт команда шукає у Британії, потім волонтери доправляють автівки до кордону, звідти – до України. Опісля їх ремонтують та принагідно фарбують (залежить від призначення та запитів захисників). Коли транспорт привели до ладу, його передають на конкретний підрозділ.

Пікапи, мінівени, евакуаційні автомобілі, вантажівки попрямували до понад ста структур, серед яких НГУ “Азов”, 105 ОБрТрО, 103 ОБрТрО, підрозділи Мадяра, Андрія Хливнюка, Масі Найєма, 93 ОМБр “Холодний яр”, 80 ОДШБр, 10-й армійський корпус, 11 бригада ім. М. Грушевського та інші. Сумарно – понад 400 транспортних засобів та 1 млн подоланих кілометрів за майже два роки діяльності. За останній рік вдалось залучити майже 40 млн гривень та забезпечити автівками понад 60 структур і підрозділів.

Скільки людей було залучено в рамках проєктів чи ініціатив?

Відповідь:

Якщо говорити про масштаби та залученість на різних етапах, то ініціатива об’єднала сотню українців та іноземців з Австрії, Бельгії, Британії, Польщі, США. Координує більшість процесів та бере активну участь 10 (+/-) людей.

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам чи ініціативам?

Відповідь:

Перше, і найголовніше: питання мобільності захисників. Підрозділи почали отримувати повнопривідний транспорт, який зможе вистояти в умовах інтенсивних бойових дій, а ще – їздити бездоріжжям, рятувати людей, допомагати виконувати бойові завдання українському війську.

Друге: уніфікували процес безперебійного постачання автівок, які пасують для передової (в Україні важко знайти із відповідними параметрами, тому налагодили логістику закордоном).

Третє: почали переобладнювати Mitsubishi Delica у евакуаційні автомобілі для захисників. Всередину ставили ноші, відповідне обладнання та фарбували у маскувальні кольори.

Четверте: розвиток культури благодійності та створення спільноти однодумців завдяки проведенню заходів. Один з них – Blahoforum. Меседж, який прагнули поширити: працюємо задля однієї мети, а не конкуренції; гуртуючись з іншими, ми стаємо ефективнішими.

П'яте: вдалось провести просвітницьку роботу щодо юридичних аспектів благодійності для організацій, волонтерських осередків або окремих волонтерів, які були необізнані у цій царині.

Чи були партнери в їх реалізації?

Відповідь:

Ініціатива один із прикладів міжсекторальної взаємодії, адже команда намагається інтегрувати різних людей для допомоги Силам Оборони. Йдеться про органи влади на різних рівнях, колег із неприбуткового сектору, український бізнес та інших представників громадянського суспільства. Цей вплив виходить за межі України, охоплюючи волонтерів та благодійників у Європі й США.

Серед постійних партнерів UK4UA, Ukrainian Action, Ukraine Train, Рада Бізнесу Тернопілля, БФ "Пазл добра", БФ "Відкриті очі", БФ "Подоляни", скаутська організація "Пласт", Alexey Stavnitser Charity Foundation, представництво AIESEC; щодо бізнесів і компаній – представники мережі Shell в Україні ТОВ "ТРАНСПОРТ СЕРВІС ГРУП УКРАЇНА", "Молокія", "АРС-Кераміка", On Taxi, Koza Dereza Manufacture, ТОВ "Тернопільбуд" та інші.

 

Назвіть три якості, якими пишається ваша організації

Відповідь:

Самовідданість, відповідальність та спільнотність (творимо спільноту однодумців завдяки благодійності та підтримці Сил Оборони України).

 

Чому саме ваша благодійна організація має перемогти в конкурсі?

Відповідь:

Не існує менш важливих ініціатив, якщо кожна з них має на меті добробут громади, розвиток України чи підсилення війська – усі вони варті уваги. Для нас участь не про перемогу, а про можливість об'єднати й надихнути ще більше людей допомагати захисникам і захисницям, показати, що долучатись можна у різний спосіб: поширенням інформації, волонтерством й донатами. Отож гуртуймося, й підтримуймо найсміливіших з нас!