fbpx

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Лайф»

5
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Благодійна Організація
Автор подання: Вовчок Тетяна Миронівна
Місто / Область: м. Хуст Закарпатської області
Дата початку: 27 Травня, 2022
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Опишіть проєкти чи ініціативи, які були реалізовані за останній рік та стосувалися волонтерства, допомоги військовим чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу(Максимум – 300 слів)

Відповідь:  Протягом 2023 року наша організація тісно працює з військовими частинами 101 ТРО, 56 МПБр, 53 бригадою сухопутних військ,  38 бригадою морпіхів, військовими інших частин. За цей час ми придбали для їх потреб 14 автомобілів, реанімобіль, дифібрилятор, монокуляр, снайперську гвинтівку, приціл, 8 моніторів, ноутбук, кріплення для автовозів та багато чого ще.

Попри це ми працюємо з ВПО на території громад Хуста, Тячова та Горінчова, надаємо їм допомогу продуктами харчування, засобами гігієни, проводимо для них різні заходи з метою залучення їх у життя громад.  У своїй діяльності приділяємо  увагу роботі з сім'ями військових, особливо з дітьми. З цією метою ми організовуємо для дітей різного роду свята, майстер-класи, ярмарки, розваги. Але разом з тим під час таких заходів проводимо лотерейки, ярмарки, на яких збираємо кошти для реалізації  всіх наших цілей.

Велику увагу приділяємо і роботі з дітками з дитячих будинків та спеціальних шкіл. Ми співпрацюємо зі Староприлуцькою спеціальною школою для дітей із розумовими вадами. Для них ми придбали фарбу для підлоги для двох корпусів, закупили три шафи для дитячих кімнат, долучилися до збору на придбання протипожежних гідрантів та проведення водогону. Працюємо з Удайцівським навчально-реабілітаційним центром, для якого придбали спеціальний автомобіль для перевезення дітей в  інвалідних візочках.

Допомагаємо засобами гігієни дітям Вільшанського дитячого будинку. Передаємо подарунки дітям Хустської спеціальної школи для дітей з вадами слуху.

Але ми не тільки працюємо з наслідками війни, а й переконливо трудимось над втіленням ідеї відновлення та відбудови нашої держави. Наша організація проводить різного роду заходи для того, щоб показати молоді нашого міста та регіону можливості знайти своє покликання і розпочати справу свого життя. Такими є бізнес-форуми, ("СТАРТУЙ") майстер-класи ( "Подаруй собі букет"), воркшопи, і т. ін.

Але найважливіший наш прєкт - "Одягни важкопораненого військового". В рамках цього прєкту ми відшиваємо адаптивні костюми для важкопорагених нерухомих військових, які привозять до Харківського військового шпиталю. Ми вже відшили 800 таких костюмів і продовжуємо збирати кошти на їх пошиття. Зараз маємо чергове замовлення  - партію в 400 костюмів. Це такі речі, на які не дуже звертає увагу суспільство, але вони дуже потрібні, бо переодягнути лежачого хлопця, у якого дуже часто немає кінцівок, або вони зламані, дуже важко. А працювати з ними доводиться, в основному, жінкам. В планах у нас відшивати такі спортивні костюми, бо, на жаль, війна ще на довгі роки залишить по собі сліди каліцтва та безпомічності тих, хто не шкодував себе і свого життя для захисту всіх нас і для перемоги над ворогом.

 

Скільки людей було залучено в рамках проєктів чи ініціатив?

Відповідь: В рамках усіх проєктів, реалізованих нами, ми змогли залучити більше 200 людей, серед яких були і люди з числа ВПО, і представники місцевих органів влади, і учні ліцеїв Рокосова, Хуста N1,4,6,7,5, Горінчова. Ми маємо представників нашої організації у різних містах України: Кременчуці (Єрмолаєва Катерина), Харкові(Сумароков Сергій), Сумах (Харченко Марія), Рівному (Столяр Дмитро).

 

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам чи ініціативам?

Відповідь: забезпечили автомобілями окремих військових із різних військових частин, 101 ТРО, 53 бригаду сухопутних військ. Придбали снайперську гвинтівку для 101 бригади, тепловізор для них же. Монітори для 56 МПБр та 38 БМП. Одягнули голих важкопоранених лежачих військових у шпиталі.

 

 

Чи були партнери в їх реалізації?

Відповідь: ми постійно шукаємо партнерів для проведення заходів. З нами співпрацюють малі підприємці, ФОПи. В Хусті  - кав'ярня Манхеттен наш постійний партнер, Челентано, Філіжанка, Піцерія, стоматологічна клініка VLDent,  сьудія масажу VlasneMasage і т.д.

Маємо угоди про співпрацю з благодійними організаціями: "ASP Internazionale associazione italiana di volontari di Ucraina" з міста Варезе, італійська асоціація Energia & Sorrisi з міста Віченца, МРІЯ, всеукраїнське громадське об'єднання, РУНА, благодійна організація і ще багато інших.

 

Назвіть три якості, якими пишається ваша організації

Відповідь: цілеспрямованість, амбіційність, перспективність.

 

Чому саме ваша благодійна організація має перемогти в конкурсі?

Відповідь: тому що ми маємо великі амбіційні плани до росту та розвитку. Як правило, всі починають формуватися із - за кордону, а ми плануємо розростання від всеукраїнської організації до міжнародної. Зараз ми вже працюємо над концепцією створення та запуску наших представництв у великих містах нашої країни, а в через три роки - за кордоном. Першою країною буде Італія.

  • А ще наша робота буде ще ефективнішою після закінчення війни. Ми працюємо над проєктом "Формування громадянського суспільства та залучення молоді до управління державотворчими процесами". Бо це - про майбутнє нашої країни і про виховання свідомого громадянина.