fbpx

Благодійна Організація «Благодійний фонд «Україна Це Ти»

1122
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: активіст, волонтер Благодійної Організації «Благодійний фонд «Україна Це Ти»
Автор подання: Ігор Квятківський
Місто / Область: Київ та Київська область, прифронтові та деокуповані райони східних областей України
Дата початку: 4 Травня, 2022
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Опишіть проєкти чи ініціативи, які були реалізовані за останній рік та стосувалися волонтерства, допомоги військовим чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу(Максимум – 300 слів)

Відповідь:  Кожного місяця волонтери нашого фонду реалізують як постійні регулярні проєкти чи ініціативи, так і разові акції та благодійні заходи в таких основних напрямках:
- підтримуємо підрозділи Сил оборони України, проводячи збори коштів для надання їм необхідних матеріальних ресурсів для підтримки бойової готовності.
- допомагаємо пораненим військовим, надаючи їм підтримку в стабілізаційних пунктах та медичних закладах.
- надаємо постійну регулярну допомогу дітям з інвалідністю, зокрема тим, які знаходяться у прифронтових районах.
- допомагаємо родинам вимушено переміщених осіб (ВПО) у яких є діти з інвалідністю, з дітьми сиротами та вагітним жінкам зі статусом ВПО, які перебувають у Києві та Київській області.

Скільки людей було залучено в рамках проєктів чи ініціатив?

Відповідь: З боку нашого фонду було залучено 19 волонтерів та більш ніж 70 учасників Клубу Благодійників "Сила Добра", наші волонтери у Польщі та наші партнери в Україні і за кордоном, викладачі та школярі київських шкіл, прості громадяни, всі небайдужі люди.

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам чи ініціативам?

Відповідь:

Ось такі проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам:

Вирішуємо, по мірі можливості, але постійно та регулярно проблему браку елементарних щоденно потрібних кожній людині речей у цивільних медичних закладах, де проходять лікування та реабілітацію поранені українські військові.

Було реалізовано проект, який триває і зараз «Допомога пораненим військовим». З початку минулого року волонтерами нашого фонду було передано майже 1100 наборів для поранених у лікарні та стабілізаційні пункти прифронтових міст Запоріжжя та Славянська. Передано  майже 700 посилок, коробок з медикаметами, медичним приладдям та продуктами харчування в лікарні де проходять лікування поранені військові (загалом 10 лікарень не тільки в прифронтових містах а і в Києві)

Проблему недостатньої підтримки державою та чиновниками дітей з інвалідністю, малозабезпечених родин з дітьми,  родин ВПО, дітей сиріт та вагітних жінок

Волонтери нашого фонду вирішували і впродовж минулого року і зараз здійснюють регулярні поїздки на прифронтові території до дітей з інвалідністю, осіб з інвалідністю, діток постраждалих від військової агресії, до малозабезпечених багатодітних родин, не повних родин з дітками, та родин ВПО саме прифронтових міст Миколаївка, Костянтинівка, Покровськ, Святогірськ, Довгеньке, Херсон, Запоріжжя. Ми передаємо продуктові набори, продукти харчування, дитяче харчування, засоби гігієни, одяг.

Всі поїздки здійснюються не одноразово, а на постійній регулярній основі. Також допомагаємо дітям з інвалідністю у місті м. Біла церква та у м. Київ.

На постійній основі забезпечуємо дітей з інвалідністю підгузками, дитячим харчуванням, новим одягом на власній точці видачі допомоги в м. Києві за адресою пр-т. Степана Бандери 16.

За минулий рік передали для військових 10 автомобілів, 37 FPV дронів, 9 Мавіків, 320 посилок з амуніцією та  продуктами і 670 посилок з медикаментами.
Також волонтери нашого фонду виготовляють  і передають військовим на лінію зіткнення енергетичні чаї (мед, лимон, імбир) та супи швидкого приготування. За минулий рік було виготовлено і передано 4700 пляшок таких напоїв та 9700 різноманітних супів, борщів і каш.

Чи були партнери в їх реалізації?

Відповідь: Так, в ході реалізації наших ініціатив та проектів співпрацюємо з іншими волонтерами, фондами та маємо контакти з  партнерами, і спонсорами, серед яких, зокрема:
Food Bank Ukraine
ТIKO FUND
We stand with Ukraine
Благодійний фонд «Душа»
ГО «Дівчата»
Благодійний фонд «Громадяни»
Жіночий ветеранський рух
Всеукраїнський Благодійний Фонд “ГЕНЕЗА”
Виробниче об’єднання «Клямра»
ТОВ «Байєрсдорф Україна» NIVEA
БФ "З Україною"
Компанія "Good Bread from Good People"
БО "БФ "Скай Фундейшн"
ТОВ "ЕКСІМКАРГОТРЕЙД"
Nova poshta Humanitarian
"Шалена майка"

Назвіть три якості, якими пишається ваша організації

Відповідь: патріотизм, чесність, людяність

 

Чому саме ваша благодійна організація має перемогти в конкурсі?

Відповідь:

Ми, як і багато інших волонтерів, працюємо щоденно та закриваємо нагальну потребу там, де у держави та чиновників не вистачає ресурсів або бажання, де проблема є постійна та системна, для того, щоб наші поранені воїни відчували, що про них турбуються, що вони не самотні у своїй скруті, що ми, громадяни України безмежно вдячні їм за їх величезну жертву, щоб діти у малозабезпечених родинах, діти з інвалідністю, сироти,  мали все необхідне для нормального життя.

Є велика кількість ініціатив, які працюють на нашу перемогу. Оцінювати та вирішувати Вам, друзі. Ми не можемо стверджувати, що має перемогти саме наша ініціатива.

Наш благодійний фонд прагне значно покращити життя тих, хто опинився в складній життєвій ситуації, особливо в умовах військового конфлікту. Ми вважаємо, що кожна людина заслуговує гідного ставлення та надії на майбутнє.

Місія нашого фонду полягає в тому, щоб подарувати віру у краще, допомогти нашим пораненим воїнам та родинам з дітьми з інвалідністю знайти сили подолати труднощі та досягти своїх цілей. Завдяки вашій підтримці та ентузіазму нашої команди, ми можемо багато зробити й досягати реальних змін в житті людей, які потребують нашої допомоги.