fbpx

Благодійний фонд “Волонтерський штаб – Другий Фронт”

117
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Благодійна організація
Автор подання: Димов Кирило Борисович
Місто / Область: Одеса
Дата початку: 22 Липня, 2022
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Опишіть проєкти чи ініціативи, які були реалізовані за останній рік та стосувалися волонтерства, допомоги військовим чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу(Максимум – 300 слів)

Відповідь:

Основні напрями діяльності Організації за останній рік стосувалися трьох масштабних напрямів:

Допомога військовослужбовцям у Херсонській та Донецькій областях. В рамках цього напряму було організовано низку командних зборів, протягом яких залучалися лідери думок, громадські ініціативи, інститути громадського суспільства; розігрувалися лоти (тубуси, гільзи, трофеї з фронту, прапори бригад ЗСУ тощо).
Реалізовані командні збори в рамках цього напрямку:

а) “Пташка для морпіхів” (Mavic 3T для 35 ОБрМП ім. Контр-Адмірала М. Остроградського)

б) “Запальний збір” (Ремонт буса, FPV дрони, монітори, Mavic 3T для 28 ОМБр ім. Лицарів Зимового Походу, 141 ОСБр, 124 ОБрТРО)

в) Збір для спецпідрозділу НГУ та 35 ОБрМП на авто та підсилювач для дронів

г) Ecoflow для морпіхів

ґ) Авто для 82 ДШБр

д) “Дракон для морпіхів” (збір на позашляховик для 35 ОБрМП ім. Контр-Адмірала М. Остроградського)

Тощо.

Допомога цивільному населенню деокупованої Херсонщини. Були реалізовані безліч дрібних проєктів з забезпечення мешканців Станіславської ОТГ, Чорнобаївської ОТГ та Херсонської ОТГ медициною, наборами гігієни та продуктовими наборами протягом року після деокупації (процес ще не завершений, на сьогодні постійно допомагаємо підопічним селам та возимо гуманітарку); крім цього команда Організації брала участь у евакуації населення з затоплених територій після підриву Каховської ГЕС, забезпеченні громад помпами, насосами, надувними човнами, моторами, газовими пальниками тощо).
Відновлення українського фермерського бізнесу. Спільно з партнерами частково відновили деяке майно фермерського господарства з Херсонщини, яке було знищене росіянами (забезпечували пальним, запчастинами, набором колес для тракторної техніки, акумуляторами, склом тощо)

 

Скільки людей було залучено в рамках проєктів чи ініціатив?

Відповідь:

Команда, яка працює на місцях, складається з близько 15 людей: водії та волонтери, які допомагають з логістикою, погрузкою, роздачею, спілкуванням з людьми тощо

Крім цього, в рамках командних зборів було залучено близько 80 людей, які періодично і на постійній основі долучаються до великих зборів та створюють власні банки, залучаючи свою аудиторію та інших лідерів думок.

Крім цього, варто не забувати донатерів, кількість яких сягає декількох тисяч.

 

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам чи ініціативам?

Відповідь: Проблема забезпечення певних підрозділів ЗСУ автомобільним транспортом.
Проблема недостатньої кількості високотехнологічних пристроїв у певних підрозділів ЗСУ.
Проблема низького рівня життя на деокупованих територіях, відсутність джерел заробітку, зруйнована інфраструктура. Це було вирішено частково, адже попереду ще дуже багато роботи.
Проблема зруйнованого бізнесу. Ми дали шанс на відновлення одному з фермерських господарств.

 

Чи були партнери в їх реалізації?

Відповідь:

Центр Айн Ренд в Україні, ГО “Українські Студенти за Свободу”, Bendukidze Free Market Center, ініціатива “Останній Капіталіст”, Atlas Network, БФ “Український Центр Безпеки та Співпраці”, Нова Пошта, ГО “Європейська Асоціація Студентів Права в Україні” тощо.

 

 

Назвіть три якості, якими пишається ваша організації

Відповідь:

  1. Широка мережа комунікацій в Україні
  2. Різносторонність (стабільна робота як з цивільними, так і з військовими)
  3. Відданість ідеї вільної України

Чому саме ваша благодійна організація має перемогти в конкурсі?

Відповідь: Кожна людина з команди “Другого Фронту” з перших днів вторгнення віддає частинку себе заради спільної ідеї. Незважаючи на те, що війна триває вже досить довгий час, незважаючи на те, що ми не є величезним фондом, ми тримаємо планку та не зменшуємо обсяг своєї діяльності, а прагнемо до збільшення масштабів, збільшення кількості цивільних, забезпечених гуманітаркою; врятованих військових завдяки допомозі від Другого Фронту, а також відновленого українського бізнесу. 2023 рік став роком невеликих волонтерських ініціатив, і ми хочемо бути прикладом для усіх.