fbpx

Бджоли Рій Помсти

1129
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Благодійний фонд "УКРАЇНСЬКА НЕСКОРЕНА НАЦІЯ"
Автор подання: Василь Процюк
Місто / Область: смт.Красне Золочівського району Львівської області
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Короткий опис ініціативи (Максимум – 200 слів)

Відповідь: FPV-дрони стали незамінною частиною сучасного бойового арсеналу.
І наш спільний проект БДЖОЛИ РІЙ ПОМСТИ невпинно працює над тим, щоб забезпечити наших військових необхідною кількістю FPV-дронів. В свою чергу умілі руки захисників перетворюють ці безпілотні апарати на ефективні засоби ураження.
Ми робимо все аби зміцнити спроможності наших оборонців, щоб прискорити шлях до Перемоги!
Чим важлива ваша ініціатива? Які її результати? (Максимум – 200 слів)

Відповідь: Ми вважаємо, що сьогодні кожен має долучитися до Перемоги України над тисячолітнім ворогом!  Вважаємо, що кожен має робити, що може! Ми можемо робити дрони і робимо їх!  FPV-дрони активно використовують і в обороні, і в наступальних діях. За один день або навіть одну операцію підрозділ може випустити по ворогові 15 дронів. А на місяць бригаді потрібно мати близько тисячі FPV без урахування резерву. Тому, ми вважаємо, що таке виробництво має бути закріплене на державному рівні, а поки цього немає - робимо ми робимо все можливе для Перемоги України.

Процес виготовлення дронів передбачає закупівлю необхідних комплектуючих, збирання та тестування кожного пристрою перед відправленням на фронт.
Ми вже пройшли один з етапів -це закупівля необхідних комплектуючих. Завдяки вашій небайдужості і вашим донатам нам вдалось закупити деталей для дронів на суму близько 450 000 грн (і це лише за лютий 2024 року), це блискавичний результат. До нашої ініціативи щодня доєднюються волонтери та громадські організації, такі як БФ "НОВИЙ ШЛЯХ ДО ЗМІН", Марія Бужович, Уляна Бандурович та багато інших.
Наші "бджолярі" виготовляють дрони виключно під запити військових, тому і "бджілки" в нас виходять різної конфігурації.

Чому саме ваша ініціатива має перемогти в конкурсі (Максимум – 200 слів)

Відповідь: З початком повномасштабного вторгнення ми займаємось підтримкою наших воїнів ( купували та передавали багато авто, обладнання, амуніцію, спорядження.... тощо) Та зараз настав той час, коли нам під силу робити ще крутіші речі- виготовляти FPV- дрони!
Такі "бджілки" дуже необхідні на фронті, адже допомагають ЗСУ не лише бачити загрозу, але й точно та швидко її ліквідовувати!
Тому об'єднавшись ми втілили в життя круту ідею. Хочемо популяризувати таку ініціативу, маємо надію, що ваш проєкт допоможе це зробити!