fbpx

Благодійний аукціон зустрічей «Побачимось»

47
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Благодійний фонд «Побачимось»
Автор подання: Олег Вишиванюк, директор фонду
Місто / Область: Всеукраїнський проєкт; зародився в Коломиї, Івано-Франківська область.
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Короткий опис ініціативи (Максимум – 200 слів)

Відповідь:

Всеукраїнський благодійний аукціон зустрічей — це ініціатива БФ «Побачимось», покликана акумулювати кошти на допомогу Силам Оборони України, даючи можливість звичайним українцям зустрітися зі своїми кумирами.

У рамках ініціативи кожен охочий мав можливість викупити зустріч із відомою людиною за донат на ЗСУ. Наприклад, у 2023 році БФ «Побачимось» залучив Святослава Вакарчука, Сергія Жадана, Андрія Садового, Василя Байдака та десятки інших українських впливовців.

Після завершення всеукраїнського аукціону стартувала хвиля локальних проєктів, до котрої долучилися Харків, Тернопіль, Івано-Франківськ, Одеса, Рівне та інші міста. Так, ініціатива отримала осередки в більшості куточків нашої країни, де набула статусу щорічної.

Чим важлива ваша ініціатива? Які її результати? (Максимум – 200 слів)

Відповідь:

Важливість ініціативи зумовлена актом обʼєднання звичайного українця із найвідомішими діячами сучасності задля спільної мети — допомога Силам Оборони України в протистоянні московській агресії. Безліч охочих отримали змогу поспілкуватися з успішними людьми, налагодити з ними контакт, зустрітися вживу.

Результатом ініціативи стала допомога ЗСУ загалом на більш ніж 700 000 грн. До слова, лише з одного всеукраїнського аукціону було виручено 346 312 грн, решта ж — це підсумки локальних ініціатив.

Чому саме ваша ініціатива має перемогти в конкурсі (Максимум – 200 слів)

Відповідь:

Всеукраїнський благодійний аукціон зустрічей — це не лише допомога війську, але й справжнє місце здійснення мрій. Ми досі отримуємо повідомлення з вдячністю за організацію проєкту: хтось випив каву з улюбленим блогером, хтось отримав можливість першим послухати нову пісню улюбленого виконавця, хтось завітав до кабінету міського голови і отримав від нього подарунки.

Організатори аукціону — звичайні студенти, котрі загорілися ідеєю і з 2020 року виключно на волонтерських засадах організовуються дійство. Більше того, розвинувши сітку локальних проєктів, такого роду аукціон зустрічей став без сумнівів наймасштабнішим в Україні.