fbpx

Допомога діткам та діткам з інвалідністю прифронтових та деокупованих міст

30
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: активіст
Автор подання: Оксана Березанська
Місто / Область: Київ
Дата початку: 1 Січня, 2023
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Короткий опис ініціативи (Максимум – 200 слів)

Відповідь: Волонтери нашого фонду впродовж минулого року і зараз здійснюють поїздки на прифронтові території до дітей з інвалідністю, осіб з інвалідністю, діток постраждалих від військової агресії, до малозабезпечених багатодітних родин та родин ВПО саме прифронтових міст. Таких як Миколаївка, Костянтинівка, Покровськ, Святогірськ, Довгеньке, Херсон, Запоріжжя. Ми веземо продуктові набори, продукти харчування, дитяче харчування, засоби гігієни. Всі поїздки здійснювались не одноразово, а на постійній основі.

Чим важлива ваша ініціатива? Які її результати? (Максимум – 200 слів)

Люди в прифронтових містах ледь виживають.. там нема роботи, ціни в магазинах в 2-3 рази вищі ніж ринкові. Родинам з дітьми особливо важко, тим більше якщо є діти з інвалідністю, да і всім важко. Не їдуть з різних причин, переважно через брак коштів та здоровя.

Наші результати:  42 пункти призначення починаючи з минулого року. Було передано близько 1500 посилок. Це продуктові набори, продукти харчування, дитяче харчування, засоби гігієни. Всі поїздки здійснювались не одноразово, а на постійній основі. Ми не забули про наших діток і на новорічні свята, нами було роздано 972 новорічні подарунки.

Чому саме ваша ініціатива має перемогти в конкурсі (Максимум – 200 слів)

Ми не маємо іноземних спонсорів, великої підтримки донорів.. все що ми робимо - це щоденна важка праця.. пошук допомоги для людей які зараз опинились в надзвичайно складних обставинах. Ми їздимо в одні і ті ж міста, нас там дуже чекають і сподіваються на нашу підтримку. Ми не можемо дозволити собі зупинитись, дуже швидко розвиваємось і завжди рухаємось далі та шукаємо нові можливості.