fbpx

Регулярний збір та доставка допомоги пораненим військовим у медичних закладах

655
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Ініціативна група
Автор подання: Юрій Дяченко
Місто / Область: Запоріжжя, Кременчук, Київ
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Короткий опис ініціативи (Максимум – 200 слів)

Відповідь:   У медичних закладах та стабілізаційних пунктах останнім часом значно  зросла кількість поранених наших воїнів і також зросла і потреба у їх постійній та регулярній підтримці.

Волонтери Благодійної Організації «Благодійний фонд «Україна Це Ти» вже третій рік поспіль постійно та регулярно (при наявності ресурсу - два рази на місяць) збирають та доставляють допомогу пораненим військовим у медичних закладах. Це індивідуальні гігієнічні набори для поранених, постільна та нова натільна білизна, медикамети, медичне приладдя, продукти харчування.

Чим важлива ваша ініціатива? Які її результати? (Максимум – 200 слів)

Відповідь:  На сьогодні вже зібрано та передано 1077 індивідуальних гігієнічних наборів для поранених  і 691 посилку з  медикаметами, медичним приладдям та продуктами харчування.

Серед необхідних речей для поранених військовослужбовців, які волонтери фонду передають безпосередньо пораненим бійцям: постільна та нова натільна білизна - майки, футболки, труси, шкарпетки, ходунки, милиці, ціпки, чоловічі спортивні штани, домашні капці, одноразові станки для гоління, зубна паста та зубні щітки, інші індивідуальні засоби особистої гігієни та пральний порошок, продукти харчування довготривалого зберігання, смаколики.

Наступну поїздку заплановано на 26 березня 2024 р.

Чому саме ваша ініціатива має перемогти в конкурсі (Максимум – 200 слів)

Відповідь:     Ми, як і багато інших волонтерів, працюємо щоденно та закриваємо нагальну потребу там, де у держави та чиновників не вистачає ресурсів або бажання, де проблема є постійна та системна, для того, щоб наші поранені воїни відчували, що про них турбуються, що вони не самотні у своїй скруті, що ми, громадяни України безмежно вдячні їм за їх величезну жертву.

Є велика кількість ініціатив, які працюють на нашу перемогу. Оцінювати та вирішувати Вам, друзі. Ми не можемо стверджувати, що має перемогти саме наша ініціатива.