fbpx

Літконкурс «Місто поезії/City of poetry»

4
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Самоходська Ганна Миколаївна , староста літературної студії "СЛОВО"
Автор подання: Журавель Вера Миколаївна verazhur@yahoo.it infogru@yahoo.it
Місто / Область: м. Горішні Плавні , Полтавська область
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Короткий опис ініціативи (Максимум – 200 слів)

Відповідь: Вера Миколаївна засновала Міжнародний Літературний Конкурс  «Місто Поезії/Citi Of  Poetry“ для високо -художніх літературних  творів в жанрі поезії і прози , написаних  5 мовами: українською,польською,німецькою,англійською, італійською.  В 2023 р. цей конкурс  був  проводений  вшосте.

Журавель В.М із 2018р.. проводить   двічі на місяць засідання студії, крім того заснувала та веде ще такі групи ; групи: ПЕН - Салон   ”ЛІТЕРАТОР”, Клуб  “ДІЛОВА

ЖІНКА/DONNA d ‘AFFARI’’, Міжнародна Культурна Асоціація “ IL VOLO E LA VOCE DELLA

GRU/ ПОЛІТ І КЛИЧ ЖУРАВЛЯ”

Чим важлива ваша ініціатива? Які її результати? (Максимум – 200 слів)

Відповідь

Багаторічний досвід культурно-просвітницької  благочинної діяльності на базі: “Літературної Cтудії “ Слово”,ПЕН-САЛОНУ “Літератор”, Клубу  “Ділова жінка” та в партнерстві з Центральною міською бібліотекою, зокрема, приводить до поширення вживання письмової і усної української мови, як у вищеназваних групах, так і в цілому у суспільстві та побуті, (в умовах  російськомовного міста з колишньою назвою Комсомольськ); веде до підвищення інтелектуального потенціалу учасників цих волонтерських груп; сприяє залученню нових  учасників з числа вимушено переміщених осіб. Містяни і ВПО активно долучаються до читання української класики і творів сучасних письменників, беруть участь в колективних відвідуваннях музейних виставок, експозицій місцевої картинної галереї і в ін.. заходах. Організація В. Журавель  публічних культурологічних заходів під гаслом: “ВИЛИВАЙТЕ СВІЙ БІЛЬ І ЖУРБУ НА ПАПІР-В.Ж.”, що проводилися упродовж минулого літа на набережній Дніпра, у місцевому Гірничому Коледжі - для ВПО, Загальноосвітній школі № 1, у бібліотеці та ін. локаціях; уведення з перших днів війни постійної інформаційної рубрики: INFO на трьох сторінках вищеназваних груп і клубів у Фейсбуці;  співорганізація із італійськими й українськими волонтерами збору  медпрепаратів, харчових продуктів  і т. ін. та передача їх з Італії конкретним потребуючим  в Україну позитивно впливає на моральний і фізичний стан, підіймає віру в нашу Перемогу! Інноваційність: Літконкурс на декількох мовах – упродовж 6-ти років залишався єдиним в Україні і продовжує залишатися єдиним у Горішніх Плавнях.

Чому саме ваша ініціатива має перемогти в конкурсі (Максимум – 200 слів)

Відповідь: Вся діяльність проводиться на особистій іниціативі Журавель В.М. Виконавці-доброчинці: усі вищеперечислені кошти надавали виключно родини В. Журавель і О. Журавель.; у зборі медпрепаратів і т.ін. брали і беруть участь із 2014 року родини  Г.Цимбалюк  та Р. Паролізі,  які є волонтерами із 2004 р. Культурної Асоціації «IL VOLO E LA VOCE DELLA GRU»; продукти харчування і предмети першої необхідності надавали, як до волонтерських Центрів, (зокрема, Центру партнерів в Центральній міській бібліотеці, який діє з перших днів війни), так і окремим переміщеним особам надають  родини: А.Самоходської, Н.Іващенко,  та ін. студійців.

В. Журавель/ V. Zhuravel – автор 24 книг, (проза і поезія; пише на трьох мовах: українській, російській та італійській) та трьох історичних брошур; автор більш ніж 3700 опублікованих статей в журналах і газетах різних країн; автор тексту і мелодій близько 70 пісень і балад; автор, сценарист і постановник історично-документального телефільму «В потоке вечности»;
- із 1997 року - Член Національної Спілки Журналістів України – Київ;
- із 2009 року – Член-Кореспондент Міжнародної Академії Сучасного Мистецтва – Рим;
- 2008-2022 - Лауреат і медалістка 26-ти Міжнародних Літературних нагород в жанрах прози і поезії;
- із 2001 року – засновниця і президент Італо-Слов’янської Культурної Асоціації
«IL VOLO E LA VOCE DELLA GRU» / «ПОЛІТ І КЛИЧ ЖУРАВЛЯ