fbpx

Два благодійні дитячі заходи “Війна не повинна вкрасти у дітей дитинство!”

66
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: команда "Волонтерський рух Хорошева"
Автор подання: Анна Ліпська (Желізко)
Місто / Область: Житомирська, смт Хорошів
Дата початку: 1 Січня, 2023
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Короткий опис ініціативи (Максимум – 200 слів)

"Є люди, що живуть для людей",  - оцими словами можна описати діяльність  волонтерки, активістки, відомої фотографки Анни Желізко. Вона ініціювала, організувала й провела благодійні заходи для дітей та дорослих "Війна не повинна вкрасти у дітей дитинство!". Вони відбулися 19 лютого та 25 червня, основною метою яких був збір коштів для підтримки українських військових, які зараз боронять нашу країну. До кожного заходу Анна з командою однодумиць підходила змістовно. Продумувала до дрібниць й готувала програми, які включали ярмарки, різноманітні майстер-класи, лотереї, ігри, конкурси та інші цікавинки. Запрошувала ростову фігуру "Пес Патрон" та акторів дитячої театральної школи Аліни Зубової (м. Житомир). На цих заходах акцент завжди робився на допомозі й подяці ЗСУ.

Чим важлива ваша ініціатива? Які її результати? (Максимум – 200 слів)

Відповідь: Завдяки цим заходам загалом вдалося зібрати 65 000 грн, які були передані команді "Волонтерський рух Хорошева". Ці кошти волонтери витратили на придбання запитів, які надійшли від військовослужбовців Хорошівської громади: кровоспинні турнікові аптечки, наколінники тощо.

Чому саме ваша ініціатива має перемогти в конкурсі (Максимум – 200 слів)

Відповідь: Сьогодні дуже важливо підтримувати українських воїнів/воїнок, які захищають українську державу від російських окупантів. Дієвими заходами підтримки ЗСУ є наразі благодійні заходи, виручені кошти з яких передають на потреби Збройних сил України. Анна не можемо бути байдужою та стояти осторонь, тож чим може, тим і допомагає нашій армії тут, в тилу. Реалізовані благодійні заходи були ініціативою волонтерки й фотографині Анни Ліпської (Желізко), яка змогла зібрати команду однодумиць/однодумців для реалізації своїх задумів. Організували благодійні ярмарки, запросити унікальних майстринь і майстрів для майстер-класів, домовитися й привезти аніматорів, артистів, ростові фігури тощо. Анна, на прикладі реалізованих заходів показала, як одна особа може бути корисною й допомагати збирати на ЗСУ, а ще зробити так, щоб наші діти, пам`ятали лише дитинство з посмішками, а не з тривогами, щоб діти розуміли що таке добро, і що ми самі ж його творимо