fbpx

Благодiйна організація “Благодійний фонд “ГЛОБА22”

188
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Благодійна організація
Автор подання: Савчук Олексій Сергійович
Місто / Область: місто Дніпро та Дніпропетровська область
Дата початку: 3 Травня, 2022
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Опишіть проєкти чи ініціативи, які були реалізовані за останній рік та стосувалися волонтерства, допомоги військовим чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу(Максимум – 300 слів)

Відповідь:

За 2023 рік фондом було реалізовано багато проєктів, посилання на описовий звіт: https://globa22.org.ua/richni-zvity-globa22/

Благодійна організація “Благодійний фонд “ГЛОБА22” сприяє знаходженню спільних точок дотику між владними інституціями, представниками держави та громадськими організаціями для сумісної, масштабної реалізації цікавих ініціатив. У 2023 році ми почали реалізацію проєкту “Проєктна майстерня: Гранти для розвитку соціальних ініціатив”, спрямованого  на налагодження співпраці та підтримки сталих і новостворених організацій громадянського суспільства, надання консультацій, юридичної та бухгалтерської підтримки, фасилітацій в регіоні із залученням органів місцевої влади та НГО, менторства і субгрантування за підтримки БО “Українська освітня платформа” та DanChurchAid.

Ми маємо широке коло налагоджених партнерств з органами влади, представниками бізнесу, комунальними закладами, соціальними службами та неурядовими організаціями. Ми об'єднуємо стейкхолдерів та бенефіціарів і спільними зусиллями реалізовуємо проєкти на підтримку організацій. Наразі ми будуємо “Спільноту відповідальних” - спільноту, учасниками якої  є представники НГО, ОМС, бізнесу та міжнародних організацій. Наш підхід до підтримки громадських організацій є комплексним і включає в себе взаємодію зі ЗМІ та донорами, активне залучення бізнесу та інших стейкхолдерів, що сприяє створенню інтегрованого середовища, де учасники можуть спільно працювати для досягнення стійкості та розвитку громад.

Скільки людей було залучено в рамках проєктів чи ініціатив?

Відповідь:

Понад 16 000 осіб - бенефіціари проєктів, понад 30 організацій (НГО), 15 волонтерів.

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам чи ініціативам?

Відповідь:

Проблема, яку вирішує проєкт, полягає недостатній стійкості та обмежених можливостях розвитку громадських організацій в регіоні. НГО відіграють ключову роль у розвитку громади, але їм часто бракує необхідних навичок і знань, а також підтримки у налагодженні партнерств.

Додатково,  відсутність міжсекторальності та  співпраці призводить до дублювання зусиль, яке не лише зменшує ефективність використання ресурсів, але й ускладнює роботу НГО. Недостатність взаємодії між громадським сектором та владними структурами поглиблює труднощі в реалізації спільних стратегій та обміні необхідною інформацією. Це обмежує можливості ефективного реагування на виклики громади.

Чи були партнери в їх реалізації?

Відповідь:

Так

Назвіть три якості, якими пишається ваша організації

Відповідь:

Ми пишаємось своїми цінностями і  тим, що кожен працівник організації їх поділяє:

Люди важливі: Потрібно діяти з любов'ю, не чекаючи віддачі. Нехай люди залишаються такими, якими вони є. З розумінням і повагою до кожної людини

Відповідальність: Ми можемо і повинні взяти на себе відповідальність. За вибір, за дії та бездіяльність, за перемоги та досвід. Питання відповідальності стосується кожного

Україна повинна перемогти: Україна - Могутня держава. Перспективна країна, яка кожного дня виборює перемогу. Однією з цінностей стало гасло: «Україна має перемогти». У свою чергу, своєю працею, наполегливістю, цілеспрямованістю та модернізацією організації ми зробимо все необхідне, щоб це гасло змінилося на: «Україна перемогла»

Чому саме ваша благодійна організація має перемогти в конкурсі?

Відповідь:

Місія нашої організації — Розбудова системної співпраці в Україні заради сталого розвитку.

Наша організація прагне створити незалежну та стійку Спільноту, яка ефективно впливатиме на розвиток громадянського суспільства завдяки кроссекторальної співпраці, підтримці організацій громадського сектору та реалізації проєктів в регіоні. Наші проєкти  сприяють  зміцненню стійкості та самозарадності  НГО.