fbpx

БФ “Сила дії молоді”

10
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Благодійна організація
Автор подання: Голояд Яна Юріївна
Місто / Область: Тернопільська область, Зборівська громада
Дата початку: 20 Квітня, 2022
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Опишіть проєкти чи ініціативи, які були реалізовані за останній рік та стосувалися волонтерства, допомоги військовим чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу(Максимум – 300 слів)

Відповідь: Унікальність нашого фонду в тому, що ініціативою його створення стала волонтерська дяльність молодіжної ради м. Зборів. Коли команда молоді змогла залучити більше ніж півмільйона гривень та налагодити логістику допомоги з партнерами з'явився і фонд. 

Більшість діяльності фонд здійснює у напрямку військового волонтерства. Але не оминає і увагою проєкти для дітей, ВПО та тварин. Так, зокрема, у 2023 році молодіжний фонд долучився допомогою під час трагедії підриву Каховської ГЕС. Зібравши за дві доби більше 300 літрів води, ліки, одяг, корм для тварин та їжу швидкого приготування для жителів Херсонщини.

Крім безпосередньої діяльності команда фонду  також організовує благодійні концерти, вистави, ярмарки та всяко залучає жителів міста до волонтерства.

 

Скільки людей було залучено в рамках проєктів чи ініціатив?

Відповідь: Важко підрахувати кількість осіб. Адже тільки підрахувавши кількість донатів - це близько 1000 осіб. 500 військовослужбовців, 34 дитини і 51 волонтер.

 

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам чи ініціативам?

Відповідь: Сила дії молоді - єдина волонтерська ініціатива громади. Тож вона не лише об'єднує всіх волонтерів громади, а й повністю закриває потреби з якими звертаються різні категорії населення.

 

Чи були партнери в їх реалізації?

Відповідь: Зборівська міська рада, та кожен громадянин, що допомагає ресурсно та фізично.

 

Назвіть три якості, якими пишається ваша організації

Відповідь: Креативність, інклюзивність, саморозвиток.

 

Чому саме ваша благодійна організація має перемогти в конкурсі?

Відповідь: Ми переконані, що всі благодійні організації та благодійники вартують перемоги. Адже вони щодня працюють задля перемоги. Ми варті цього титулу через те, що у свій юний вік не побоялись взяти на себе таку відповідальність. Ми готові брати її і на далі, та не лише працювати над запитами, а й розвивати поряд з нами молодь.