fbpx

БФ “ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ФОНД ДОПОМОГИ”

855
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Громадський активіст
Автор подання: Катерина Андреєва
Місто / Область: Суми
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

 

Чим важлива ваша ініціатива? Які її результати? (Максимум – 200 слів)

Відповідь:  тим, що Сумська область під обстрілами, і я волонтер прифронтової території куди їжджу до дітей щомісяця, надаючи допомогу людям які живуть під постійним страхом , забезпечено за 2 роки більше 5 тисяч осіб продуктами , засобами гігієни. Майже на 1 млн гривень надала допомогу дитячим будинкам області, де діти , позбавлені батьківського піклування,від обладнання до гаджетів,  шию евакуаційні ноші для військових на передову для евакуації поранених, вивожу тварин з-під обстрілів з небезпечних територій та прилаштовую їх в родини, пишу проєкти для прикордоння, допомогаю військовим від закупівлі ліків до обладнання, є наставником у 3 дітей сиріт. Прагну побудувати приватний дитячий будинок.

Чому саме ваша ініціатива має перемогти в конкурсі (Максимум – 200 слів)

Відповідь: бо це буде заслужена перемога для всіх людей Сумської  області, а саме для тих хто залишається під обстрілами  і чекає на мене щотижня. Тому що дітки, які без батьків називають мене мамою та вірять в своє майбутнє та щасливу родину, тому що кожні очі, які я рятую щодня - вірять в мене.
Тому що наша ініціатива вирішує дуже складну та велику проблему, яку інші або не бачать, або обирають не бачити. І щодня прикордоння нашої області ризикує не побачити «завтра».