fbpx

Вижницький районний перевантажувальний хаб надання допомоги

2
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Ініціативна група
Автор подання: Михайло Андрюк
Місто / Область: Вижницький район Чернівецької області
Дата початку: 1 Січня, 2023
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Короткий опис ініціативи (Максимум – 200 слів)

Відповідь:

Навесні 2022 року, відповідно до розпорядження голови Вижницької районної ради, у співпраці із громадською організацією "Волонтери Вижниці", було організовано роботу Вижницького районного перевантажувального хабу надання допомоги. Метою створення хабу стало забезпечення першочергових потреб військовослужбовців з Вижницького району та ВПО, які знайшли притулок на території району.

Лише за 2023 рік на склад Вижницького районного перевантажувального хабу надання допомоги прибуло 76 вантажів, а зі складу направлено до територіальних громад району, військовослужбовців та постраждалих осіб від рук російських окупантів 248 вантажів, згідно наданих запитів.

Все це передається до медичних установ, людям, які звертаються за підтримкою, а це в більшій мірі внутрішньо-переміщені особи, які перебувають у Вижницькому районі. Основна маса розподіляється за потребами Збройних сил України.

Чим важлива ваша ініціатива? Які її результати? (Максимум – 200 слів)

Відповідь:

Ініціатива важлива в першу чергу завдяки налагодженій активній співпраці громадського сектору із органами місцевого самоврядування на рівні району. Це єдиний перевантажувальний хаб, який діє на рівні району у Чернівецькій області.

За період своєї діяльності спільним хабом отримано вантажі з таких країн: Польща, Латвія, Румунія, Франція, Іспанія, Німеччина, Італія, Словаччина, Україна.

Основна їх маса надходить завдяки налагодженій співпраці Вижницької районної ради з органами місцевого самоврядування та ГО "Волонтери Вижниці" від громадських організацій іноземних країн, відповідно до підписаних угод про співпрацю.

Всі отримані вантажі перенаправлено до: територіальних громад Вижницького району, м.Чернівці, Волинської, Рівненської, Чернігівської, Київської, Житомирської, Харківської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Луганської та Донецької областей України.

Також, завдяки діяльності хабу надається значна пітримка 93 окремому батальйону ТрО, розвитку медичної галузі району, в тому числі й створюються умови для реабілітації військовослужбовців. Крім того, ведеться активна робота з посилення матеріально-технічного забезпечення районного управління ДСНС та інших структур.

Чому саме ваша ініціатива має перемогти в конкурсі (Максимум – 200 слів)

Відповідь:

Ми цілеспрямовані, відкриті та наполегливі. Волонтерську діяльність розпочали ще 2014 році, однак з початком повномасштабного вторгнення - шукали нові формати задля розширення волонтерської діяльності. Ми вміємо об'єднувати навколо себе, задля досягнення Перемоги, як органи влади так і представників громадського сектору.