fbpx

Громадська організація “ВОЛОНТЕРРА”

482
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Валентина Коротка ,членкиня ГО"ВОЛОНТЕРРА".
Автор подання: Оксана Кириченко
Місто / Область: м.Помічна ,Новоукраїнський район ,Кіровоградська область
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Короткий опис ініціативи (Максимум – 200 слів)

Відповідь:Свою діяльність розпочали з перших днів повномасштабного вторгнення без реєстрації громадської організації. Збирали гуманітарну допомогу, розселяли людей, які виїжджали з небезпечних територій, зустрічали евакуаційні потяги, в які на ходу закидали їжу, гігієнічні набори, воду. 26 лютого 2022 року в приміщенні Міського Палацу культури небайдужими жіночками організувалась кухня,де готували їжу для ТРО , а також передавали на передову домашні страви і випічку безпосередньо хлопцям в руки. Плели маскувальні сітки. Спочатку це робили в школах, садках, в фойє Палацу культури небайдужі люди, багато з яких внутрішньо переміщені особи.Я теж приїхала з Херсонської області і просто не знала куди себе подіти після двох місяців окупації.Але, дякуючи дівчатам-волонтеркам, я знайшла своє місце в цьому вирі допомоги. Тепер відповідаю за маскувальні сітки і маю свою команду жіночок-переселенців і місцевих небайдужих жіночок. Згодом почали сушити овочі для сухих борщів і супів, фрукти для енергетичних перекусів. Далі почали сушити лікарські трави і за розробленими рецептурами складати цілющі чаї. Зараз ці авторські крафтові чаї мають попит у Фінляндії,де коштують 7-8 євро за пачку. На постійній основі шиється одяг для хлопців і дівчат(від трусів до плащів дощовиків , а також адаптивний одяг в шпиталь для поранених). Також проводяться благодійні акції,концерти,аукціони,лотереї,заходи на підтримку ЗСУ. Всі виручені кошти йдуть на матеріали для шиття, плетіння, ліки ,їжу швидкого приготування, засоби гігієни і т.д. Крім,цього виготовляються окопні свічки і майструються буржуйки.

Чим важлива ваша ініціатива? Які її результати? (Максимум – 200 слів)

Відповідь:Девіз нашої організації :"Ви за нас там - ми для вас тут!". Допоки триватиме ця жахлива війна, допоки наші хлопці і дівчата потребуватимуть нашої допомоги ,будь-якої, ми щоденно будемо робити те, чим займаємось зараз! Важлива тим,що наші воїни і воїнки бачуть і відчувають підтримку з цивільного життя. Це підтверджують численні фото-,відео-відгуки, або ж просто військові особисто заїжджають і говорять , наскільки вдячні нам за все.А  ми в свою чергу вдячні їм за можливість жити і наближати Перемогу разом з ними! Ми не допомагаємо якійсь конкретній бригаді, ми надаємо допомогу всім без вийнятку за усними запитами. Наші результати - це живі,здорові ,задоволені ,забезпечені хоч на краплинку наші військові. Стараємось підлаштовуватись під запити і, якщо треба, розширювати асортимент продукції власного виробництва.

Чому саме ваша ініціатива має перемогти в конкурсі (Максимум – 200 слів)

Відповідь:Маленьке містечко в центрі нашої мальовничої країни з символічною назвою Помічна - стало грандіозним осередком волонтерської допомоги і захисникам і захисницям , і людям , які вимушено покинули свої домівки. Стверджую це, як людина , яка відчула і відчуваю цю підтримку на собі! Тому я щиро бажаю, аби цю волонтерську спільноту відзначили і знали  не тільки в нашій державі , а й по всьому світі ! Вони всі такі скромні і сором'язливі , ніколи не гоняться за грамотами, відзнаками , бо життя і здоров'я хлопців і дівчат там завжди на першому місці ! Незважаючи на вік , у нас одяг шиє Томашевська Тамара,якій 77 років, і на кухні також працюють дівчатка,яким за 60-70 років,на сім'ю, роботу, погоду чи ще щось - ми кожен день,без вихідних 24/7 наближаємо нашу Перемогу!!!