fbpx

ГО ” Мереживо”

1161
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Активіст
Автор подання: Пархоменко Ольга Олександрівна
Місто / Область: м.Суми, Сумська область
Дата початку: 11 Червня, 2021
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Опишіть проєкти були реалізовані за останній рік, які стосувалися волонтерства чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу(Максимум – 300 слів)

Відповідь: За останній рік були реалізовані проекти, спрямовані на допомогу військовим. Вдалося забезпечити більше 500 військових взуттям- берцами, також вдалося придбати позашляховик, щоб хлопці були мобільними за власні кошти та кошти благодійників. Систематично надаємо допомогу військовим у вигляді продуктових наборів, теплий одяг, пічки в холодну пору року, медичні аптечки.

Також протягом року впроваджували проєкт по забезпеченню дітей світловідбиваючих пов'язками, щоб їх перебування в темну пору доби, було безпечним.

Систематично надаємо гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам, людям з інвалідністю, вагітним жінкам та родинам з дітьми, родинам військових. Це і продуктові набори, і засоби гігієни, товари для дітей.

Скільки людей було залучено в рамках проектів?

Відповідь: Мереживо опікується більше 500 людей вразливих категорій, військовими, але точної цифри не знаємо. Також люди з прикордоння.

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам?

Відповідь: військові забезпечені необхідними речами, вразливі категорії населення отримують допомогу, чим полегшують собі життя. Перебування дітей у темну пору доби стало більш безпечним.

Чи були партнери в реалізації проєктів?

Відповідь: Благодійний фонд "Чисті серцем"

Назвіть три якості, якими пишається ваша організації

Відповідь: цілеспрямованість, постійний розвиток, можливість допомагати.

Чому саме ваша громадська організація має перемогти в конкурсі?

Відповідь: ГО "Мереживо"- це об'єднання сердець, ідей. Ми кожного дня себе покращуємо, щоб бути ще більш кориснішими тим, хто цього потребує вже сьогодні. Ми працюємо, не зупиняючись, незважаючи на обставини, умови. Ми творимо добро, щоб наші діти бачили своє майбутнє саме у нашій країні, могли почувати себе у безпеці і насолоджуватись життям. Тому ГО "Мереживо" достойна стати призером вашого конкурсу.