fbpx

ГО «Німецька молодь Закарпаття»

323
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Громадська організація
Автор подання: Тайпс Юлія Мирославівна
Місто / Область: Закарпатська область, місто Мукачево
Дата початку: 18 Серпня, 2018
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Опишіть проєкти були реалізовані за останній рік, які стосувалися волонтерства чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу(Максимум – 300 слів)

Відповідь:

Протягом повномасштабного вторгнення росії наша ГО акумулювала всі свої  партнерські звʼязки у німецькомовних країнах, які уможливили реалізувати багато гуманітарних проєктів для області та за межами.
На базі нашої ГО було створено гуманітарний хаб для допомоги ВПО, протягом двох років була надана гуманітарна підтримка у виді соціальних пакетів близько 1800 ВПО, було передано близько 1600 ящиків з медикаментами для місцевих лікарень та шпиталів, було привезено з Німеччини дві швидкі допомоги, 6 польових кухонь для різних підрозділів ЗСУ, молодь нашої ГО щотижня плете маскувальні сітки, діти ВПО мають можливість один раз в тижні відвідувати розвиваючі заняття при нашій громадській організації, наші педагоги опікуються 13ма сім’ями вимушених переселенців, які виїхали до Німеччини і там не мають можливість відвідувати курси з німецької, у свою чергу наші вчителі викладають для них безкоштовно.  Під час одного з молодіжних театральних проєктів було зібрано 10.000 грн, які було направлено на купівлю дрону для одного з підрозділів 128 бригади. Другий рік поспіль наша ГО організовує День дітей у місцевому парку із залученням розважальної програми, освітньо-пізнавальних заходів для місцевих дітей та діток вимушених переселенців. При цьому ми здійснюємо свою статутну діяльність у рамках популяризації німецької мови, культури та традицій серед етнічних німців краю та представників інших національностей.

Скільки людей було залучено в рамках проектів?

Відповідь: у всіх проєктах протягом року взяли участь близько 500 осіб.

у проєктах гуманітарної підтримки були задіяні близько 2000 осіб

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам?

Відповідь: гуманітарна допомога та психологічна підтримка для ВПО, соціальна згуртованість місцевого населення та людей, які були вимушені покинути свої домівки і переселились до нашого краю, популяризація соціальної відповідальності серед молоді міста та краю, залучення молоді у реалізацію освітніх, пізнавальних та гуманітарних проєктів.

Чи були партнери в реалізації проєктів?

Відповідь:

Німецькі партнери: Спілка «Об’єднання з німцями Європи», Робоча група «Україна-Пфальц, муніципалітет міста Нойштадт-ан-дер-Вайнштрасе, муніципалітет міста  Бамберг, БФ «СОС Дитяче містечко», Рада німців України та інші.

Назвіть три якості, якими пишається ваша організації

Відповідь: - Соціальна відповідальність;

- Колективна робота;

- Відданість своїй справі

Чому саме ваша громадська організація має перемогти в конкурсі?

Відповідь: Тому що нам вдалось з містечкової організації представників етнічних меншин перетворитись на організацію, яка має бажання, можливості та ресурси сприяти розвитку не лише міста чи області, але й всієї країни, завдяки командній роботі всіх без винятку педагогів, менеджерів, волонтерів, членів організації, дорослих та дітей, сеньйорів та молоді.

Ми змогли стати гуманітарним мостом між Німеччиною та Україною, змогли поряд з гуманітарною діяльністю продовжити освітню, молодіжну та просвітницьку роботу.