fbpx

Мандрівний табір “Стежками князів Острозьких”

607
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Громадська організація "Центр суспільних перетворень"
Автор подання: Юрій Устимчук
Місто / Область: Острозька та Мізоцька територіальні громади Рівненської області
Дата початку: 25 Травня, 2023
Дата завершення: 29 Травня, 2023
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту (Дайте відповіді на запитання: Що було зроблено? З якою метою? Для кого? Які отримані результати та ефект від проєкту? Максимум 300 слів).

Відповідь: Мандрівний табір "Стежками князів Острозьких" - це захоплююча подорож у світ української ідентичності та патріотизму, що об'єднує молодь на основі загальнодержавних та суспільних цінностей. Особливістю табору є його поділ на дві складові:

- Пішохідна інтелектуально-мандрівна, яка ознайомить учасників із діяльністю УПА на півдні Рівненщини (зокрема двома важливими подіями: Першою конференцією поневолених народів Європи та Азії 1943 року та найбільшою битвою УПА під Гурбами 1944 року) та заглиблює до самих витоків роду Острозьких включаючи їх роль в житті України та постатями, які дотичні до Острозьких (брати Наливайки, гетьман Петро Конашевич Сагайдачний, Герасим Смотрицький та ряд інших).

- Вишкільна складова, яка ознайомить учасників та допомагає відпрацювати
навички тактичної медицини, орієнтування, основ альпінізму, тактики, навички виживання в екстремальних умовах та включає в себе проведення різноманітних практичних занять та навчально-розважальних інтерактивів, що розвивають та прокачують молодь ще й фізично.

Унікальність мандрівного табору в тому, що в процесі проходження проєкту учасники всебічно розвивають усі важливі сфери життя: фізичну активність, спортивну витривалість та розумовну здатність мислити та креативно реагувати на події.

Чому саме ваш молодіжний проєкт має перемогти в конкурсі?

Відповідь:  Мандрівний табір "Стежками князів Острозьких", заслуговує на перемогу в конкурсі з кількох причин.

По-перше, наш проєкт спрямований на активне залучення молоді до вивчення історії та культурних традицій України, що є важливим для підтримки національної свідомості та патріотизму серед молоді.

По-друге, табір пропонує учасникам не лише пізнавальні екскурсії, а й практичні навички (які є особливо актуальними на сьогоднішній день) в орієнтуванні, тактичній медицині, виживанні в екстримальних ситуаціях та інші, що розвиває фізичні та розумові здібності учасників.

По-третє, ми використовуємо інноваційний підхід до організації табору, що робить його особливо привабливим для учасників. Ми вдало поєднуємо в собі розваги та навчання, створюючи неповторний досвід для кожного учасника. І перш за все про це свідчать відгуки наших учасників, велика кількість бажаючих потрапити до нас на табір та визнання нашого табору Кращою практикою молодіжної роботи 2022-2023 року в номінації "Змістовне дозвілля та таборування".

Крім того, наша команда має чималий досвід у проведенні подібних заходів, робить це на совість та викладається на максимум, що забезпечує високу якість проведення та ефективність нашого табору.

А переконатися в цьому і побачити найкращі моменти, які наповнені емоціями, пригодами, випробуваннями, незабутньою атмосферою, мальовничими місцями, посмішками та спогадами, які назавжди залишаться у серцях наших учасників можна переглянувши невеличке відео.
Запрошуємо переглянути відео та відчути магію кожного моменту:
https://www.facebook.com/watch/?v=765421818405044