fbpx

USF Security Chain

419
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Громадська організація "Українські Студенти за Свободу"
Автор подання: Аділь Абдураманов
Місто / Область: Вся Україна
Дата початку: 24 Січня, 2023
Дата завершення: 20 Квітня, 2024
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту (Дайте відповіді на запитання: Що було зроблено? З якою метою? Для кого? Які отримані результати та ефект від проєкту? Максимум 300 слів).

Відповідь:

Проєкт USF Security Chain – це серія тренінгів з домедичної допомоги цивільним та тактичної медицини для населення. Причиною таких тренінгів є високоінтенсивні обстріли українських міст, непоодинокі ситуації поранень та навіть смертей людей в умовах, коли теоретично можливо було б надати першу допомогу, проте через брак знань, страх чи відсутність необхідних засобів, це видавалось неможливим.

Наразі було організовано 17 тренінгів у різних містах України – серед них Київ, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Одеса, Луцьк, Чернівці, Кропивницький, Черкаси, Івано-Франківськ, Вінниця, Житомир. Ми продовжуємо робити ці тренінги і надалі.

 

Чому саме ваш молодіжний проєкт має перемогти в конкурсі?

Відповідь: Ми не зупиняємось на досягнутому і продовжуємо далі проводити ці тренінги у містах України, аби більше людей були готові надати першу допомогу у критичній ситуації і берегти своє життя самотужки.