fbpx

Науковий табір “ДИРИЖАБЛЬ ДЖОУЛЯ”

149
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Бережанська міська громадська організація "Рідне місто"
Автор подання: Алла Соколовська
Місто / Область: БЕРЕЖАНЩИНА - лабораторія біології та екології «Голицький біостаціонар» Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка в с.Гутисько
Дата початку: 1 Липня, 2023
Дата завершення: 15 Липня, 2023
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту (Дайте відповіді на запитання: Що було зроблено? З якою метою? Для кого? Які отримані результати та ефект від проєкту? Максимум 300 слів).

Відповідь:

 

Короткий опис проєкту

Війна… Однією з гострих потреб є створення середовищ безпеки й психо-емоційного розвантаження дітей, підлітків та дорослих.

Для нас було важливо познайомити молодь ВПО з дітками Бережанської та Нараївської громади, створивши дієве суспільне «комюніті». Тому ми створили табір, в якому у 2022 прийняли участь 75 дітей, а у 2023 – близько 100.

Табір став спільнотою, що об’єднала креативних виховників й тренерів і дуже чудову молодь. Це місце для самореалізації, експерементів над власними можливостями, неформальної освіти та психо-емоційного розвантаження.

Впродовж табору діти дивились мультфільми й фільми під відкритим небом, брали участь у неформальних гутірках, дискусіях, навчались оздоблювати смачні пряники, брали участь у квестах, спортивних змагах та естафетах, топографічному орієнтуванні,  грали командні та настільні ігри, займались йогою, вивчали українські звичаї, навчались народному співу, ходили на екскурсії в печери, відвідували психологічні заходи.

Варто зазначити, що всі учасники табору користуються телефонами лише 30 хв на добу.

Табір протягнув лінію фінансової грамотності - це концептуальний системний підхід, розпрацьований Сергієм Вожжовим, для табору було створено внутрішню валюту «Дирижаблики», з допомогою якої діти здійснювали товарно-грошові відносини.

Також був медіа-день у м.Тернопіль – екскурсії, відвідування Центру Науки Тернополя, радіо та телебачення.

Географія учасників табору: Бережанщина, Тернопіль, Мукачеве Закарпатської області, Дергачі Харківської області, Харків, Бахмут, Лисичанськ, Євпаторія, Донецьк, Чернігів, Українка Київської області, Миколаїв, Житомир, Одеса та інші.

 

 

 

Чому саме ваш молодіжний проєкт має перемогти в конкурсі?

Відповідь: "ДИРИЖАБЛЬ ДЖОУЛЯ" - неймовірний табір, що обєднав за географією молодь з різних куточків України. Це унікальний простір з власними законами, в якому панує гармонія розвитку, усвідомлення, патріотизму, лідерства, науки й мистецтва, інновацій. Молодь цінує особливу ДЗЕН-атмосферу, що надихає ставати розумнішим та сильнішим, зміцнює дружбу, проявляє в учасників табору унікальну цінність.