fbpx

Програма “Незламна молодь: молодіжні ради”

8
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Українська асоціація молодіжних рад
Автор подання: Українська асоціація молодіжних рад
Місто / Область: Рівненська, Івано-Франківська, Київська, Одеська, Харківська області
Дата початку: 1 Червня, 2023
Дата завершення: 1 Червня, 2024
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту (Дайте відповіді на запитання: Що було зроблено? З якою метою? Для кого? Які отримані результати та ефект від проєкту? Максимум 300 слів).

Відповідь:

Програма реалізовується у 5-ти областях України та охоплює 10 громад: Рівненську, Здолбунівську, Коломийську, Долинську, Подільську, Переяславську, Славутицьку, Височанську, Слобожанську, Білоцерківську.

Молодіжні ради, як команди впливу молоді на місцях під час воєнного стану зазнали змін та викликів. Програма адаптовує молодь до нових реалій, аналізує становище, допомагає скласти релевантні до обставин плани роботи, навчає роботі з молоддю ВПО, інклюзивним підходам та допомагає налагодити взаємодію з владою.

Програма «Незламна молодь: молодіжні ради» розроблена Українською асоціацією молодіжних рад та втілюється в межах програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine - USAID Україна) та виконується IREX in Ukraine у партнерстві з Міжнародний республіканський інститут - IRI Ukraine.

 

Чому саме ваш молодіжний проєкт має перемогти в конкурсі?

Відповідь: Ми впевнені, що наша програма  та її активності формують майбутнє молоді і громад. Ми не просто навчаємо, а й створюємо умови для саморозвитку та активної громадської участі. Ми віримо у молодь і готові безперервно її підтримувати.