fbpx

Каталог “Відчуй Дніпро”

58
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Проєкт "Відчуй Дніпро" разом з ГО "Хелпери Дніпра"
Автор подання: Самойленко Анна
Місто / Область: Місто Дніпро
Дата початку: 21 Січня, 2023
Дата завершення: 18 Травня, 2023
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту (Дайте відповіді на запитання: Що було зроблено? З якою метою? Для кого? Які отримані результати та ефект від проєкту? Максимум 300 слів).

Відповідь:

У Дніпрі розробили унікальний електронний каталог «Відчуй Дніпро» для містян та гостей міста. Він зробить перебування туристів у Дніпрі комфортнішим, адже містить описи театрів, парків, місць для відпочинку та дозвілля, ресторанів, музеїв, галерей, місць для креативних та яскравих фотографій та багато іншого. Над каталогом працював проєкт «Відчуй Дніпро», «HELPeru Dnipra» та міські екскурсоводи.

Проєкт «Відчуй Дніпро» зараз особливо актуальний, адже до нашого міста окрім туристів приїжджають і ВПО. Тож каталог допоможе більше дізнатись про Дніпро та цікаві місця в ньому.

Каталог «Відчуй Дніпро» доступний за посиланням https://vidchuy.dp.ua/katalog . На сайті можна дізнатись про цікаві місця Дніпра, розташування відомих мініскульптур, а також обрати один зі складених туристичних маршрутів. Для зручності його можна безкоштовно завантажити на смартфон.

Чому саме ваш молодіжний проєкт має перемогти в конкурсі?

Відповідь:

Наш проєкт відрізняється від інших тим, що його розробила саме молодь Дніпра, і він має великий потенціал для подальшого розвитку та популяризації. Він є результатом спільних зусиль багатьох активних молодих людей, які прагнуть зробити наше місто більш привабливим для туристів та гостей.

Ми впевнені, що наш проєкт має всі шанси перемогти у конкурсі та продовжити свою успішну роботу на користь розвитку туризму та культурного життя міста Дніпра.