fbpx

Молодіжний інтеграційний коворкінг-простір “Хаб молоді”

257
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Активістка з узгодженням команди
Автор подання: Марія Басараба
Місто / Область: Боянська територіальна громада, Чернівецька область.
Дата початку: 26 Червня, 2023
Дата завершення: 29 Серпня, 2023
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту (Дайте відповіді на запитання: Що було зроблено? З якою метою? Для кого? Які отримані результати та ефект від проєкту? Максимум 300 слів).

Відповідь: Проєкт був націлений на те, щоб організувати простір для спілкування та відпочинку, де різні люди можуть обмінюватися думками, організовувати дозвілля, переглядати фільми та обговорювати події, швидше соціалізовуватись після пережитих стресів, адаптуватись до нових умов життя. Оскільки ми зацікавлені у розвитку, хочемо закупити настільні ігри, які допоможуть ВПО краще інтегруватися в життя громади, покращить комунікацію між учасниками заходів.

Молодіжний інтеграційний коворкінг-простір "Хаб молоді" це продовження  проєкту "Єднаємося" у якості забезпечення сталості роботи простору. Наразі постійно функціонує відкритий коворкінг-простір, який можуть відвідувати усі бажаючі, оскільки ми забезпечили сталість і він функціонує досі. Також, даним простором можуть користуватись і інші ГО, спілки або ж ініціативні групи для проведення подій, конференцій, обговорень тощо.

В результаті даного проєкту місцеві жителі та ВПО Боянської територіальної громади мали змогу краще познайомитися між собою, здобути нові знання та звички та весело провести час. Деякі ВПО за нашими спостереженнями вступили в громадські організації де зараз займають активну роль. Також багато з учасників наших заходів завдяки тренінгам та майстер-класах розвинули свої навички з еко-свідомості, профорієнтації та бально-спортивних танців.

Після тренінгу з профорієнтації деякі учасники поставили собі конкретну ціль розпочати свій бізнес у сферах які мають побут у Боянський територіальній громаді. На даному тренінгу учасники показали зацікавленість у відкритті в громаді бізнесу з послугами нянь, так як на тренінгу піднялося це питання.

 

Чому саме ваш молодіжний проєкт має перемогти в конкурсі?

Відповідь: Молодіжний інтеграційний коворкінг-простір "Хаб Молоді" має чітко визначену мету та цільову аудиторію, що дозволяє ефективно впливати на певні проблеми або потреби молоді.  Команда проєкту продемонстрували свій позитивний вплив на молодь та громаду через показники ефективності та результативності своїх ініціатив.