fbpx

Молодіжний форум Бучача “Разом до свідомих дій”

211
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: «Молодіжний портал Бучача» - структурний підрозділ ГО «Бучач-АРТ»
Автор подання: Зоряна Барановська
Місто / Область: Тернопільська область, м.Бучач
Дата початку: 10 Квітня, 2023
Дата завершення: 24 Вересня, 2023
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту (Дайте відповіді на запитання: Що було зроблено? З якою метою? Для кого? Які отримані результати та ефект від проєкту? Максимум 300 слів).

Відповідь: Дводенний "Молодіжний форум Бучача" було створено задля підвищення усвідомлення молоді щодо подальшого розвитку себе тут, в Україні, та власної громади.

Наша мета полягала в тому, щоб продемонструвати широкий спектр можливостей для самореалізації та життя. Ми прагнули донести інформацію про необхідність прийняття відповідальності як за власне життя, так і за життя громади та країни.

Основним завданням форуму було показати умови для життя та зростання не деінде, а саме тут, на нашій Богом даній землі. Саме тому ми залучили успішних людей з різних сфер життя, різної вікової категорії та соціального статусу. Ми вважали за необхідне обговорювати не лише питання саморозвитку чи бізнесу, а й звернулися до релігії, історії та сімейних цінностей, що робить наш захід унікальним. Адже це теми, про які зазвичай мовчать на форумах, проте саме сім'я будує нашу особистість, так само як і релігія.

Ми прагнули створити комфортні умови для кожного учасника, щоб вони могли знайти щось близьке та важливе для себе, що можна було б використати й далі в особистому та громадському житті.

Наші теми охоплювали такі аспекти, як саморозвиток та емоційний інтелект, духовність та фізичне здоров'я, освіта та навчання, волонтерство та громадська діяльність, підприємництво та лідерство, цінності української молоді в умовах війни, важливість сімейності в майбутньому України, а також цінності майбутнього українського суспільства.

Ми забезпечили проживанням та харчуванням всіх учасників, які приїхали з різних куточків України. Крім того, організували транспортне перевезення для мешканців нашої та сусідніх громад, щоб зробити участь у форумі більш доступною.

Також, ми звернули увагу на екологічну складову заходу, тому віддали після форуму наш банер на переробку і отримали 12 повністю унікальних шоперів. Окрім того, блокноти, які ми замовляли, були виготовлені з переробленого паперу. Для нас важливим було нагадати учасникам, що треба дбати не лише про своє фізичне та ментальне здоров’я, а й про екологічне.

 

Чому саме ваш молодіжний проєкт має перемогти в конкурсі?

Відповідь: В першу чергу, наш проект створений молоддю для молоді. Саме ним ми хотіли покращити усвідомлення молоді щодо життя в Україні. Так, ми живемо в стані війни, так у нас неспокійно, проте це не привід залишати все і виїжджати за кордон. Час брати на себе відповідальність за свою країну та своє майбутнє. Саме тому на форум були запрошені військові, священнослужителі, медійні персони, представники бізнес-школи УКУ та інші.

Основний акцент, звісно, був на молоді. Проте, ми не робили обмежень по віку на реєстрацію, адже вважаємо, що такі події мають бути спрямовані як на молодь, так і на людей, які вже офіційно не є в цій категорії. Це важливо, бо не можна звалювати всю відповідальність за майбутнє країни на молодь, інші також мають приймати активну участь у творенні нашого спільного майбутнього.

Саме цією подією ми об’єднали людей з усієї України, і не лише України, бо деякі учасники спеціально приїхали з-за кордону, щоб не пропустити цю подію.

Проте, ми вважаємо, що наша головна родзинка - це висвітлення тем, про які не говорять, адже вони занадто дискусійні. Саме тому ми їх висвітлювали, щоб показати, що говорити про релігію нормально, говорити про сім’ю треба, адже у нас на меті є здорова українська сім’я з правильними цінностями.

Великим успіхом для нас стало те, що не було негативних відгуків про нашу подію. Якби це дивно не звучало, але ми не отримали жодного негативного фідбеку від учасників та лекторів.

Звіт Молодіжного форуму Бучача - https://drive.google.com/drive/folders/1rnuHfBD9xFoYDKhi1ta_nNLvUSZs2712