fbpx

OpenEcoFriendlySpace

4
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Громадська організація
Автор подання: Івасюк Іван
Місто / Область: Городенківська громада, Івано-Франківська область
Дата початку: 21 Липня, 2023
Дата завершення: 15 Вересня, 2023
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту (Дайте відповіді на запитання: Що було зроблено? З якою метою? Для кого? Які отримані результати та ефект від проекту? Максимум 300 слів).

Відповідь:Проект спрямований на дітей та молодь від 8 до 40 років, вимушено переміщених осіб та молодіжних лідерів. Було проведено ряд інтеграційних заходів для внутрішню переміщених осіб, забезпечено змістовне дозвілля, яке вирішило ряд питань, серед них – спілкування молоді, сприяння обміну ідеями, активізація молоді та розвиток активних лідерських навичок, інтеграція ВПО в громаду.Реалізація проєкту сприяла згуртованості молоді та внутрішньо переміщених осіб, які отримали альтернативу в проведенні свого дозвілля, змогли брати активну участь у житті громади та бути ініціаторами та організаторами різних заходів.

Чому саме ваш проєкт має перемогти в конкурсі?

Відповідь: оскільки він створив умови для інтеграції вимушено-переміщених осіб з числа дітей та молоді через співпрацю з молодіжною радою в Городенківській громаді, та завдяки дозвіллю, спілкуванню, обміну ідеями, розвитку лідерських якостей молоді.