fbpx

Молодіжна міська рада Коломиї

145
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Молодіжна рада
Автор подання: Чернявська Інна Мирославівна
Місто / Область: Коломийська міська територіальна громада
Дата початку: 10 Січня, 2022
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Які проєкти були реалізовані за останній рік, які стосувалися волонтерства чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу (Максимум – 200 слів)

Одним із основних завдань усіх активностей стала допомога армії та постраждалим від російської агресії.  Серед благодійних проектів: «Різдвяний вертеп», аукціон зустрічей "Побачимось. Прикарпаття", благодійний молодіжний концерт «Іскрик», благодійні майстеркласи, літературники, квартирники та творчі вечори.

Організовуємо заходи національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання. До Дня захисників та захисниць України проводили огляд-конкурс стройової пісні та турнір зі спортивного лазертагу. Проводяться молодіжні заходи в рамках відзначення державних свят: конкурси, спортивні змагання, флешмоби.

Для якісного дозвілля організовуємо турніри з інтелектуальних ігор серед учнів та студентів, таких як «Що? Де? Коли?», брейн-ринг, «Mind game». Регулярно проводимо вечори настільних ігор, перегляди кінофільмів. Також на постійній основі проводимо дебати.

Наші проєкти «Жива бібліотека» та «Історії успіху» являють собою зустрічі з успішними людьми з різних сфер діяльності.

Молодіжна рада бере участь у програмі «Незламна молодь. Молодіжні ради», яка розроблена Українською асоціацією молодіжних рад та втілюється в межах програми «Мріємо та діємо».

Скільки молоді було залучено в рамках проєктів? 

Відповідь: 3150 учасників

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам чи ініціативам? (Максимум – 200 слів)

Завдяки благодійним проєктам вдалося придбати 4 FPV-дрони для 10 окремої гірсько-штурмової бригади та 77 батальйону ТРО. А також було надано фінансову підтримку для інших потреб.

Завдяки нашим проєктам ми намагаємось всебічно розвивати молодь. Велику увагу придіяляємо інтеграції молоді з числа ВПО.

Команда молодіжної ради реалізувала в громаді проєкт «Старт майбутнього» в рамках програми «UPSHIFT» від «Uniсef». Який допоміг краще розвинуту учнівське самоврядування в закладах освіти громади.

Молодіжна рада бере участь в проєкті Міжнародного республіканського інституту з політичних дебатів в рамках програми «Мріємо та діємо».

Попри важкі часи для нашої країни ми продовжуємо розвивати молодіжну політику та підтримувати молодь у їхніх ініціативах.

Підтримуємо творчу молодь. Організували фестиваль-конкурс «Студентська осінь писанкова» між талановитими студентами м.Коломиї.

Чому саме ваша молодіжна рада має перемогти в конкурсі?

Наша молодіжна рада вже давно заслуговує на цю нагороду. Проте вперше вирішили податися саме цього року. Молодіжна рада в Коломиї існує ще з 2007 року. Останнє положення було затверджене на початку 2022 року. За увесь свій час існування молодіжна рада ніколи не припиняла свою діяльність та була активною. Ми завжди надаємо підтримку молоді. Велику увагу приділяємо співпраці з міською радою. А також всі ресурси спрямовуємо на допомогу армії. Про нас відомо в різних куточках України. Ми співпрацюємо з іншими молодіжними радами та Асоціацією молодіжних рад. Неодноразово були відзначені нагородами ОДА.