fbpx

Новопокровська Молодіжна Рада

41
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Молодіжна рада
Автор подання: Павлов Костянтин Сергійович
Місто / Область: Новопокровська ОТГ, Харківська область
Дата початку: 5 Вересня, 2023
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Які проєкти були реалізовані за останній рік, які стосувалися волонтерства чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу (Максимум – 200 слів)

Відповідь:

Із масштабних проєктів: “нетворкінг для волонтерів” -- захід, на якому волонтерки громади ділилися власним досвідом і надихали молодь волонтерити;

“Відновлення спортивної зали” -- проєкт, що мав на меті облаштування місця для фізичної підготовки жителів громади і пропагування здорового способу життя;

“Путівник громадою «NOVO»” - нами було створено путівник громадою в електронній та фізичній версіях, він допоможе посилити єдність населення та інтегрувати ВПО у життя та контекст громади;

“ASU художній” -- нами було проведено заходи, до яких ми залучали митців громади на волонтерських засадах проводити майстер-класи з української культури для дітей громади.

Скільки молоді було залучено в рамках проєктів? 

Відповідь: у рамках згаданих проєктів сумарно вдалося залучити до співпраці близько 120 осіб. За усі проєкти проведені за рік кількість залученої молоді близько 300 осіб.

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам чи ініціативам? (Максимум – 200 слів)

Відповідь: Згадані проєкти допомогли у вирішенні таких проблем: низький  рівень мотивації до волонтерства серед молоді, недостатнє визнання вкладу волонтерів у шлях до перемоги; відсутність доступного місця для фізичної підготовки в громаді, низький рівень інтегрованості ВПО у життя громади, низький рівень єдності в громаді, недостатня увага до української культури серед дітей громади. Проєкти інших направлень допомогли у вирішенні таких проблем як: низький рівень соціалізації молоді, незайнятість молоді, низький рівень медіа-грамотності молоді, слабка підтримка спортивної молоді, мала кількість заходів із неформальної освіти, мала кількість культурних заходів.

Чому саме ваша молодіжна рада має перемогти в конкурсі?

Відповідь:

ми є новоствореною молодіжною радою, працюємо з 5 вересня 2023 року. Попри це, одразу ж почали активну роботу із покращення стану молоді у громаді: пишемо проєкти, виграємо гранти та конкурси. Населені пункти громади розгалуджені, є проблема із міжселищним сполученням, але члени нашої МР втілюють ініціативи як разом, так і кожен у своєму населеному пункті - від цього вся громада є охопленою ініціативами МР. Попри те, що ми все ще знаходимось у зоні підвищеної воєнної небезпеки, розвиваємо громаду і будуємо плани на майбутнє.

У нашій громаді немає жодного молодіжного простору, тому наша молодіжна рада вирішила взяти на себе питання дозвілля молоді: організовуємо заходи з неформальної освіти, культури, спорту та дозвілля для молоді. А нещодавно, завдяки гранту від ГО “БУР”, ми створили молодіжний кабінет - місце, в якому молодь може збиратися для саморозвитку та дозвілля.

Перемога у конкурсі дає мотивацію та енергію, адже соціальне визнання для публічних людей - це як кисень для вогню.