fbpx

Молодіжна рада при Виконавчому комітеті Ворохтянської селищної ради

524
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Молодіжна рада
Автор подання: Вацик Владислав
Місто / Область: Івано-Франківська область, Ворохтянська громада
Дата початку: 4 Січня, 2021
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Які проєкти були реалізовані за останній рік, які стосувалися волонтерства чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу (Максимум – 200 слів)

Відповідь: Молодіжна рада Ворохтянської громади за останній рік організувала безліч заходів з метою підтримки ВПО та ЗСУ а саме: зустріла та організувала особливий день для півсотні дітей і підлітків які втратили свої домівки на Сході України, наша мета полягала надати маленьким героям можливість забути про тягар страху і насолодитися моментами гуцульського краю, відкрила ресурсний молодіжний центр молодіжних рад Луганщини "Віадук Єднає" тим самим створили безпечний молодіжний простір для зустрічей та спілкування місцевої та переселенської молоді в даному просторі молодіжна рада організовувала різноманітні тренінги та інші заходи для молоді. З метою підтримки ЗСУ молодіжна рада організувала: "Свято вуличної музики"-  вдалося зібрати - 29 758 грн.Які були передані волонтерському центру, благодійний ярмарок "КРИЛА НАЦІЇ" який проходив 2 дня у селищі Ворохта в результаті вдалося зібрати - 186 990 грн на потреби ЗСУ.

Скільки молоді було залучено в рамках проєктів? 

Відповідь: Якщо взяти до уваги всі заходи включаючи благодійні ярмарки ця цифра складе орієнтовно: 700+ людей

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам чи ініціативам? (Максимум – 200 слів)

Відповідь: Молодіжна рада, Ворохтянської громади зробила значний внесок у підтримку військових, ВПО, молоді. Її заходи допомогли вирішити наступні проблеми: Відсутність молодіжного простору у Ворохтянській громаді, потреби військовослужбовців у фінансах та техніки, низький рівень залученості молоді до волонтерства, низький рівень залучення молоді до активного способу життя, потреби у неформальний освіті (тренінги та освітні заходи у просторі), необізнаність молоді щодо торгівлі людьми під час воєнного стану та багато інших проблем які молодіжна рада змогла вирішити завдяки організованих заходів у молодіжному просторі.

Чому саме ваша молодіжна рада має перемогти в конкурсі?

Відповідь: Молодіжна рада при виконавчому комітеті Ворохтянської селищної ради має всі підстави для перемоги у конкурсі з-за свого вражаючого внеску у громаду та підтримки спільноти. Ось кілька ключових причин чому саме наша молодіжна рада повинна перемогти у конкурсі: широкий спектр ініціатив, МР організовує безліч заходів, які охоплюють різні аспекти життя громади, включаючи роботу з молоддю, пітримку військових, дітей та молоді ВПО, ефективне використання ресурсів про що говорить те що МР не тільки організовує заходи, а й збирає значні кошти, позитивний вплив на спільнот а також інноваційність та креативність.