fbpx

Молодіжна при Боянській сільській раді

8
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Молодіжна рада
Автор подання: Неліч Нікіта Миколайович
Місто / Область: В Боянській територіальній громаді
Дата початку: 7 Квітня, 2021
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Які проєкти були реалізовані за останній рік, які стосувалися волонтерства чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу (Максимум – 200 слів)

Відповідь: Молодіжна рада при Боянській сільській раді провела масштабний форум "Самоврядування в дії 2.0". Цей форум був проведений з метою покращення знань учнівських та студентських самоврядувань нашої Чернівецької області.

Скільки молоді було залучено в рамках проєктів? 

Відповідь: 150 осіб Чернівецької області. 20 територіальних громад Чернівецької області.

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам чи ініціативам? (Максимум – 200 слів)

Відповідь: Цей форум був спрямований на вирішення проблеми щодо пасивності та необізнаності учнівських та студентських самоврядувань. Також на форумі піднімалося питання ВПО та їх інтеграції у життя самоврядувань. Після завершення форуму нами було зібрано фідбек від учасників на базі якого була розроблена рекомендація до Чернівецької ОДА, з метою покриття запиту від самоврядувань.

Чому саме ваша молодіжна рада має перемогти в конкурсі?

Відповідь: На нашу дамку, саме наша молодіжна рада має перемогти у конкурсі, тому що нашій місцевій молодіжній раді вдалося охопити проблеми самоврядувань всієї області. На наш субʼєктивний погляд - це досить вагомий показник того, що ми маємо повне право посісти почесне місце переможців у цій номінації.