fbpx

Молодіжна рада при Копичинецькій Міській раді

47
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Молодіжна рада
Автор подання: Гусак Назар Андрійович
Місто / Область: Копичинецька громада, Тернопільська область
Дата початку: 6 Березня, 2021
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Які проєкти були реалізовані за останній рік, які стосувалися волонтерства чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу (Максимум – 200 слів)

Відповідь:

1. «Збір бляшанок для виготовлення окопних свічок». Наша команда ініціювала збір бляшанок серед жителів громади в оголошених пунктах збору. Місцеві церкви надали парафін для виготовлення свічок. Молодіжна рада спільно з учнями 1-го та 2-го Ліцею м.Копичинці виготовили свічки та передали їх на ЗСУ.

2. «Квартирник до дня народження Тараса Шевченка». В рамках цієї події згадували творчість Шевченка, почитали вірші, провели вікторину і лотерею, співали пісні, подивились фільм. Всі кошти зароблені з лотереї – передали на ЗСУ.

3. «Українська перспектива». Захід, в рамках, якого представники популярних ЗВО України розповіли в онлайн та офлайн форматах про перспективи освіти в Україні, досвід студентів державних і приватних університетів.

4. Опитування і круглий стіл між владою та молоддю. Проаналізували потреби молоді, обговорили подальші дії у співпраці між владою та молоддю.

5. Грантовий проєкт «Eco-space». Облаштували першу молодіжну екозону у громаді. Залучили спікерів, які провели навчання для молоді на такі теми: «Адвокація», «Проєктний менеджмент», «Залучення молоді», «Фандрейзинг», провели панельну дискусію.

6. Грантовий проєкт «Стартуй». Провели тренінги для молоді, якій цікаво займатись бізнесом на такі теми: «Як реалізувати себе у сфері підприємництва?», «Фінансова грамотність для молоді».

7. Завдяки підтримці Української волонтерської служби провели урок волонтерства для учнів Ліцею №2 м.Копичинці. Обговорили, наскільки важливе волонтерство у теперішній час.

Скільки молоді було залучено в рамках проєктів? 

Відповідь:

1. «Збір бляшанок для виготовлення окопних свічок» - 100 людей.
2. «Квартирник до дня народження Тараса Шевченка» - 18 людей.
3. «Українська перспектива» - 36 людей.
4. Опитування і круглий стіл між владою та молоддю – 100 людей.
5. Грантовий проєкт «Eco-space» - 38 людей.
6. Грантовий проєкт «Стартуй» - 59 людей.
7. «Урок волонтерства» - 50 людей.

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам чи ініціативам? (Максимум – 200 слів)

Відповідь:

1. «Збір бляшанок для виготовлення окопних свічок». Завдяки цій ініціативі була вирішена проблема згуртованості молоді. Кожна людина, яка долучилась розуміла і відчувала важливість такого волонтерства. Всі розуміли, що робимо корисну і необхідну справу.
2. «Квартирник до дня народження Тараса Шевченка». Вирішено проблему культурного дозвілля молоді, згуртованості.
3. «Українська перспектива». Проведення цієї події дозволило вирішити проблему стереотипів щодо перспективи вступу у заклади вищої освіти України.
4. Опитування і круглий стіл між владою та молоддю. Вдалось дізнатись актуальні молодіжні проблеми у громаді та дослідити можливості їх вирішення спільно з владою.
5. Грантовий проєкт «Eco-space». Вирішено проблему щодо відсутності відкритого молодіжного простору у м.Копичинці. Також, вирішено проблеми активізації молоді, доступу до неформальної освіти, отримання базових навичок у сфері молодіжної політики.
6. Грантовий проєкт «Стартуй» - 59 людей. Вирішено проблему щодо доступу до актуальної інформації про відкриття власного бізнесу та ведення власного бюджету. Окрім цього, вирішено проблему необізнаності у перших кроках молодіжного підприємництва, відсутності нових знайомств у цій сфері.
7. «Урок волонтерства» - 50 людей. Вирішено проблему щодо доступу до актуальної інформації про волонтерську діяльність в цілому.

Чому саме ваша молодіжна рада має перемогти в конкурсі?

Відповідь:

Ми переконані, що в молодіжній сфері немає переможців і кожна молодіжна рада, яка щось робить для перемоги України, для розвитку молоді - є найкращою незалежно від місця, яке отримає в конкурсі. Всі ми рухаємо молодіжну сферу України вперед і робимо кроки для того, щоб надихати одне одного робити круті ініціативи.
Все у руках глядачів та експертів. Ми лише радіємо, що маємо честь взяти участь у цьому конкурсі та матимемо можливість поділитися і розглянути круті кейси.