fbpx

Молодіжна рада при Куликівській селищній раді Львівського району Львівської області

122
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Мартин Андріана Любомирівна
Автор подання: Катерина Вероніка Петрівна
Місто / Область: Куликівська Територіальна Громада, Львівська область
Дата початку: 9 Березня, 2023
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю
  1. Які проєкти були реалізовані за останній рік, які стосувалися волонтерства чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу (Максимум – 200 слів)

Молодіжна рада при Куликівській селищній раді працює над розвитком молодіжної політики громади та області загалом. За рік роботи МР напрям створених проєктів можна поділити за категоріями : благодійно-мистецькі, навчально-просвітницькі, неформальне навчання та обміном досвідом.
Перший проєкт Молодіжної ради - «Фільм задля добра» перегляд фільму за благодійний донат, кошти вилучені із заходу були спрямовані на покупку МʼЯСОРУБКИ для Львівського обласного спеціалізованого будинку дитини «Любисток».
У травні 2023 року Молодіжною радою спільно із місцевою військовою частиною було з ініційовано навчання для учнів шкіл громади «Не панікуй! Готуйся» - основи поводження із зброєю та тактична медицина, до проєкту було залучено близько 500 учнів шкіл громади. Також у травні відбувся благодійний захід у літньому молодіжному просторі «Амбіт-Холл» кошти вилучені з якого пішли на допомогу військовослужбовцям Куликівської громади.
Одним із масштабних заході 2023 року ініційованим нашої МР став благодійний проєкт відзначення Міжнародного Дня Молоді «МолодьДій», який відбувся у серпні . Благодійна ярмарка, лотерея, святкове дійство для молоді і не лише. Нам вдалося поєднати класний відпочинок та корисну справу , адже сума благодійних коштів склала 45 131 грн , на ці кошти була закуплена амуніція та спорядження для військовослужбовців Куликівської громади.
Наша МР активно доєднюється до благодійних заходів нашої громади та також і не забуває, про молодіжну політичну діяльність. Адже саме із нашої ініціативи у 2023 років у нас відкрився Молодіжний центр який став осередком ідей молоді, місцем креативу, ідейності, місцем зустрічі молоді із місцевою владою.

 

Скільки молоді було залучено в рамках проєктів? 

Відповідь: наші реалізовані проєкти були спрямовані на різну кількість молоді, як і камерні тренінги до 20 осіб так і потужні зустрічні обсягом від 500 осіб і більше .

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам чи ініціативам? (Максимум – 200 слів)

Відповідь: Більшість наших проєктів було спрямовано на збір коштів для допомоги нашим військовослужбовцям , закриття їх потреб ( амуніції, автівок, спорядження) , частина проєктів це обмін досвідом із місцевою молоддю, молоддю інших громад та навіть областей ( яскравий проєкт щодо обміну досвіду відбувся на початку листопада «Круглий стіл з молодіжної політики Львівщина-Хмельниччина-Дніпропетровщина мріємо, плануємо, досягаємо) . Також ми тісно співпрацюємо із учнівським самоврядуванням наших шкіл, шукаємо амбітних молодих людей для пошуку цікавих ідей та створення комфорту у нашій громаді

Чому саме ваша молодіжна рада має перемогти в конкурсі?

Відповідь: Молодіжна рада при Куликівмькій селищній раді працює лише рік, та за цей час ми згуртували навколо себе потужну кількість амбітних молодих людей, які готові творити задля нашої громади , задля України. Усі наші реалізовані проєкти, це маленькі кроки до більшого комфорту , до збільшення цікавості до нашої маленької громади, кроки до нашого переможного майбутнього. Ми впевнені, що перемога у цьому конкурсі стане новою мотивацією для нас, адже ми заслуговуємо.Дякуємо, що даєте можливість брати участь у ваших конкурсах!