fbpx

Магдалинівська Молодіжна рада “Діємо сьогодні!”

6
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Молодіжна рада
Автор подання: Кремена Олена Анатоліївна
Місто / Область: Дніпропетровська обл., Магдалинівська селищна територіальна громада
Дата початку: 31 Травня, 2023
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Які проєкти були реалізовані за останній рік, які стосувалися волонтерства чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу (Максимум – 200 слів)

Відповідь: Не дивлячись на те, що наша Молодіжна рада існує менше року, за цей час було реалізовано два великих проєкти, які були націлені на волонтерство:

1. Проєкт "Благодійний захід з нагоди відкриття зони відпочинку", а саме збір коштів для військової бригади в якій несе службу наш земляк. Членами Молодіжної ради було облаштовано зону відпочинку: встановлення лавочок, декоративних клумб, волейбольного поля, облаштовано пляжну зону.

2. Проєкт "Підтримка та забезпечення продуктовим наборами людей похилого віку". Ми звернули увагу на вразливу категорію населення: пенсіонерів-одинаків. Членами Молодіжної ради було здійснено візит та забезпечення продуктами харчування кожного пенсіонера. Адже, вони, як ніхто, потребують особливої підтримки та уваги!

Скільки молоді було залучено в рамках проєктів? 

Відповідь: 20 членів Молодіжної ради та населення громади.

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам чи ініціативам? (Максимум – 200 слів)

Відповідь: 1. Створення зони відпочинку для мешканців громади. 2. Підтримка Збройних Сил України завдяки благодійному заходу: на зібрані кошти воїни придбали портативний генератор перешкод "Шторм Х-12". 2. Активізація мешканців громади. 3. Забезпечення продуктами харчування людей-одинаків похилого віку.

Чому саме ваша молодіжна рада має перемогти в конкурсі?

Відповідь: Не дивлячись на те, що Молодіжна рада сформована не так давно, за досить короткий термін її членами були організовані проєкти соціально важливого значення, як для мешканців громади, так і для країни в цілому. Наші наполегливість, креативність та об`єднаність дали поштовх на успіхи в проєктному менеджменті та отримання грантових коштів для реалізації  ініціативи "Молодіжний хаб". Молодіжна рада має потенціал перемогти в конкурсі завдяки свіжому погляду, інноваційним думкам та великій енергії молодого покоління.