fbpx

Молодіжна рада при Сарненській міській раді

6
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Молодіжна рада
Автор подання: Кобринчук Зінаїда Петрівна
Місто / Область: м.Сарни, Сарненська ТГ, Рівненська область
Дата початку: 14 Липня, 2021
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Які проєкти були реалізовані за останній рік, які стосувалися волонтерства чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу 

За останній рік діяяльності молодіжної ради при Сарненській міській раді було проведено ряд волонтерських заходів та ініціатив, зокрема взяли участь в проєкті "Посилюємо локальні консультативно-дорадчі органи у малих громадах - зміцнюємо активізм серед ВПО-молоді" "Толока-пікнік" із залученням молоді (в.ч серед ВПО для їх інтеграції в життя громади).Організували “Рок-Здибанку у стилі 90-х-2000-х”, в ході якої зібрали 10 кг кришечок. Провели ряд благодійних молодіжних фестивалів “MOOD” і “Моя Погорина”(разом зібрали 10 тис 502 грн на ремонт авто длябійця 68-ї ОЄБР), неодноразово проводили благодійні ярмарки( близько 50 тис. грн, які були передані на потреби ЗСУ). Представники молодіжної ради організували акцію зі збору крові для ЗСУ(17 чол).

Скільки молоді було залучено в рамках проєктів? 

Близько 1 тис молодих людей

 

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам чи ініціативам? 

Волонтерські проєкти та ініціативи були спрямовані на підтримку ЗСУ та ВПО. Вони проявилися у задоволенні військових потреб: ремонт авто, закупівля гемостатів, укомплектування аптечок, закупівля продуктів харчування, плащі анти-дрони тактичний. Тана підтримка допоможе врятувати життя. Нам вдалося привернути увагу до потреб ЗСУ, так як постійно ведемо інформаційну кампанію. Ініціативи сприяють обороноздатності країни і підвищують ефективність ЗСУ.

 

Чому саме ваша молодіжна рада має перемогти в конкурсі

Нашими сильними сторонами є хороша організація, використання інноваційних підходів, успішно реалізовані проєкти, активно залучаємо до наших ініціатив молодь, що сприяє їх розвитку, самореалізацію та формує громадянську позицію. Ми відкриті до ефективного партнерства з іншими організаціями для досягнення спільних цілей. Ми не чекаємо змін -ми їх робимо). Наша молодіжна рада вміє використовувати наявні ресурси та часто залучає місцевий бізнес.