fbpx

Діалоги перемоги: участь молоді у відновленні України

90
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: ГО "Молодіжна платформа"
Автор подання: Вебицька Софія
Місто / Область: Вся Україна
Дата початку: 1 Червня, 2023
Дата завершення: 20 Березня, 2024
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту (Дайте відповіді на запитання: Що було зроблено? З якою метою? Для кого? Які отримані результати та ефект від проєкту? Максимум 300 слів).

Відповідь:

Метою проєкту «Діалоги перемоги» є надання молодіжним радам та молодим людям на місцях можливостей долучення до процесів відновлення та зміцнення стійкості України через побудову діалогу і співпрацю із органами місцевого самоврядування та реалізацію конкретних гуманітарних та соціальних ініціатив у громадах.

«Діалоги перемоги» актуалізують для молодіжних рад різних рівнів головну функцію і філософію цих інституцій - консультувати органи влади й радити їм, що робити для молоді в громаді, місті чи області. Під час діалогів молодіжна рада збирає думки молоді громади щодо «ії місця» в процесах відбудови держави та в час воєнного стану, а наступним кроком молодіжна рада спільно з органом влади реалізовують запропоновані молодими людьми ідеї. Для декого приємним бонусом стала підтримка з боку партнерів та донорів проєкту, дехто вирішив певні питання за допомогою адвокаційної кампанії, а дехто подався на грантові конкурси міжнародних організацій.

Тож діалоги є ефективним інструментом інтеграції молодіжної ради в громадське та суспільне життя громади, регіону та країни. «Діалоги перемоги» — точка «мʼякого входу» в глобальну «тусовку» молодіжних рад і організацій, які реалізовують молодіжну політику в Україні.

У межах проєкту було підтримано 31 молодіжну ініціативу, щоб дізнатися більше про кожну з них читайте “Каталог ініціатив від молодіжних рад-учасниць проєкту “Діалоги перемоги” за посиланням. Яскравим завершенням проєкту став форум “Роль молоді у відновленні України”, де молодь з усієї України обговорювала результати проєкту, а також працювали над створенням резолюції та зверненням до уряду та парламенту від молоді щодо їхнього залучення до процесів у країні. Детальніше про форум у відео - посиланням.

 

Чому саме ваш молодіжний проєкт має перемогти в конкурсі?

Відповідь:

"Діалоги перемоги" є унікальним проєктом, який об’єднав молодь з усієї країни задля спільної мети – залучення молоді до повоєнної відбудови України та підтримки країни уже зараз.  Проєкт створив не лише платформу для обговорення та реалізації ідей молоді, але й надав можливість їм висловити свої думки та вплинути на процеси прийняття рішень. Завдяки активній участі молоді в проєктах та ініціативах, було успішно підтримано 31 молодіжну ініціативу, що свідчить про важливість та вплив проєкту на розвиток громад та молодіжної політики. "Діалоги перемоги" стали ефективним інструментом інтеграції молодіжних рад у громадське життя відкриваючи перед ними нові можливості.