fbpx

“Зборівсько-Копичинецька угода” – перша в Україні угода між громадами стосовно розвитку молодіжної політики на своїх територіях

29
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Молодіжний Конгрес Зборова та Молодіжна рада міста Копичинці
Автор подання: Леся Голояд, Богдан Ничай, Михайло Гавриляк
Місто / Область: Тернопільська область
Дата початку: 11 Липня, 2023
Дата завершення: 18 Березня, 2024
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту (Дайте відповіді на запитання: Що було зроблено? З якою метою? Для кого? Які отримані результати та ефект від проєкту? Максимум 300 слів).

Відповідь: З ініціативи Молодіжного Конгресу Зборова та Молодіжної ради міста Копичинці було проведено адвокаційну кампанію спрямовану на органи місцевого самоврядування своїх громад щодо укладення чотирьохстьоронього договору, який підписали голови молодіжних рад Зборова та Копичинців, а також їх міські голови.

Метою цього договору є консолідація зусиль громад для співпраці у питаннях, що стосуються потреб та участі у процесі прийняття рішень з питань формування та реалізації молодіжної політики громад.

В рамках виконання унктів угоди молодь громад відвідує заходи один одного, реалізовує партнерські проєкти, проводить щотимісячні зустрічі та обміни.

 

Чому саме ваш молодіжний проєкт має перемогти в конкурсі?

Відповідь: Одна з головних причин, чому цей проєкт має перемогти, - його інноваційний підхід до співпраці між громадами.

Створення угоди між громадами щодо розвитку молодіжної політики відкрив двері для взаємодії, обміну ідей та найкращих практик. Це стало першим кроком у будівництві спільної молодіжної арени, де ініціативи спрямовані на сприяння розвитку молоді та їхньої активної участі в громадському житті.

Проєкт відповідає нагальним потребам нашого суспільства. Молодь - це майбутнє країни, і наша місія - забезпечити їм належні умови для розвитку та самореалізації. Створення угоди між громадами дозволило краще відповідати на потреби молоді та забезпечити їм доступ до освіти, культури, спорту та інших сфер життя.

Крім того, цей проєкт не лише стимулював співпрацю між громадами, але й сприяв розвитку демократичних цінностей серед молоді.