fbpx

Подаруй дитині свято

283
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Благодійний фонд "НОВИЙ ШЛЯХ ДО ЗМІН"
Автор подання: Світлана Дідух
Місто / Область: Львівська область
Дата початку: 11 Березня, 2022
Дата завершення: 20 Жовтня, 2025
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту (Дайте відповіді на запитання: Що було зроблено? З якою метою? Для кого? Які отримані результати та ефект від проекту? Максимум 300 слів).

Відповідь: Повномасштабне вторгнення росії принесло на нашу українську землю багато страждань, сліз і горя. Всі ми відчуваємо неспокій та тривогу, але діти відчувають це набагато гостріше. Наш проєкт отримав свій початок у березні 2022 року. Саме тоді в нашу громаду приїхали люди які втратили свої домівки та починали життя з початку, збираючи свої серця по шматках.

Ми почали організовувати заходи  для дітей з числа ВПО : влаштовували цікаві екскурсії,  активності, ігри, вистави, возили дітей в місцевий звіринець тощо. І результат не змусив на себе чекати, ми отримали щасливих дітей, а поруч із ними розвантажилися і їхні батьки.

Далі масштабувалися і почали проводити подібні заходи для дітей інших соціально-незахищених категорій. Ми почали відвідувати сиротинці, інтернатні та спеціалізовані заклади. Почали дарувати свято дітям-сиротам, в тому числі і соціальним сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування, дітям з сімей СЖО, дітям з багатодітних сімей тощо.

Сьогодні ж не оминаємо своєю увагою дітей військовослужбовців.

За два роки реалізації проєкту відчуття свята ми подарували уже більше ніж 4000 дітей і не зупинимось! Бо для усіх дітей любов та відчуття потрібності важливе.  Щоразу ми залучаємо нових жертводавців та людей доброї волі для можливості реалізації нашого проєкту.

 

Чому саме ваш проєкт має перемогти в конкурсі?

Відповідь: Ми хочемо, щоб про нашу ініціативу почули! Хочемо, щоб в цьому світі було більше добра! Хочемо, щоб жодна дитина в Україні не відчувала себе самотньою!