fbpx

Youth Speak Forum

198
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Ініціативна група Національного комітету ВМГО "АЙСЕК в Україні"
Автор подання: Кірвас Катерина
Місто / Область: Київ, Україна
Дата початку: 15 Жовтня, 2023
Дата завершення: 15 Жовтня, 2023
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту (Дайте відповіді на запитання: Що було зроблено? З якою метою? Для кого? Які отримані результати та ефект від проєкту? Максимум 300 слів).

Відповідь:

Проект "Youth Speak Forum", що відбувся у Києві 15 жовтня 2023 року, спрямований на залучення молоді від 18 до 25 років до активної участі в суспільних процесах. Головною метою було створення платформи, де молодь може обмінюватися ідеями, висловлювати свої погляди та спільно працювати над вирішенням важливих проблем. Учасники мали можливість обговорити свої ідеї з різних сфер, таких як освіта, економіка, культура та інші.

Результати проекту були значними: учасники обмінялися цінними думками, виробили конструктивні пропозиції та рекомендації щодо поліпшення різних аспектів суспільного життя. Завдяки активній участі молоді було зроблено крок у напрямку побудови більш відкритого та гармонійного суспільства.

 

Чому саме ваш молодіжний проєкт має перемогти в конкурсі?

Відповідь:

На це є декілька об'єктивних причин: по-перше, широке охоплення аудиторії в 200 осіб  з різних куточків України, також залучення більше 10 партнерів заходу та експертів-спікерів. По-друге, це щорічна ініціатива, яка має сталість і повторюватиметься надалі; подібний захід проходить восени в декількох містах України і з року в рік захід збирає велику кількість людей, волонтерів та піднімає важливі питання в маси. По-третє, через активну участь молоді у процесах обговорення та прийняття рішень, Youth Speak Forum сприяє позитивним змінам у суспільстві, піднімаючи питання Цілих Сталей Розвитку, можливостей  кар'єрі та освіті майбутнього, розвитку хард та софт скілів корисних для життя.