Головна » Номінанти » Молодіжна рада року » Молодіжна рада Дніпра
Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.
Відповідь:
Волонтерська платформа "Постріл помсти" почала своє існування 24.01.2023, діючи у теперішні дні та направлена на генерацію донатів на користь Збройних сил України. На платформі кожен охочий може замовити особистий напис на снаряді, таких як: снайперські кулі, дрони, міномети, артилерія, HIMARS, в обмін на донат тому підрозділу, який виконуватиме постріл. Загально залучено 458786 гривень на допомогу військовим, шляхом донатів та купівлі трофеїв. Зроблено більше ніж 300 “пострілів помсти” від українців, а також зокрема мешканців Європи та Америки.
"FrontPower" - проєкт створений 20 вересня 2023 року, метою якого є виготовлення повербанків з одноразових електронних сигарет для військових. За час роботи прооєкту зібрано 25000 одноразових еклентрониих сигарет, виготовлено 100 повербанкі і 1 зарядну станцію, які передані 18 підрозділам ЗСУ, працює 8 локацій у місті Дніпрі, 3 - у Києві, 1 - у Тернополі.
На постійній основі діють розмовні клуби, що є важливими для збереження та поширення мови серед громадян. За 2023 рік проведено 24 зустрічі, на яких було охоплено понад 133 унікальні учасники (містяни та представники ВПО) та 10 спікерів. Для поширення волонтерської діяльності організовано "Марафон добрих справ" у офлайн та онлайн режимах. Також вже котрий рік поспіль діє молодіжна біржа працевлаштування у Дніпрі - "Шабашка".
Відповідь:
Прорахувати точну кількість молоді неможливо. Кількісні показники вказані, але не враховують поширень у соціальних мереж. Орієнтовно постійними учасниками проєктів є близько 1000 осіб.
Відповідь:
1) Збільшення мотивація громадян до допопомоги підрозділам Збойних сил України шляхом впровадження цікавих і незвичайних методів;
2) Популяризація волонтерської діяльності серед молоді міста;
3) Збільшення залученісті молоді до процесу прийняття рішень у громаді, представленням їх інтересів у більшості комійсій, конкурсів тощо міського рівня;
4) Працевлаштування молоді та стажування в органах місцевої влади у ому числі ознайомлення з роботою міської ради;
5) Визначення індексу благополуччя молоді та розробка шляхів вдосконалення;
6) Популяризації української мови та культури серед мешканців міста;
7) Підтримка армії та висвітлення злочинів рф.
Відповідь:
Молодіжна рада Дніпра - велика спільнота молодих людей, яке обʼєднана одними цінностями, розділяє візію і місію МРД. Фактично МРД як МКДО існує ще з 1999 року. Ми є чи ненайбільшим і найстарішим МКДО в Україні, а колишні члени МРД - видатні державні діячи, в тому числі, сьогодення. За підтримки молодіжної ради утворені найбільші громадські організації міста, члени МРД стали ініціатором створення молодіжного центру у Дніпрі, а у 2023 році спільним зусиллями було створоено Ресурсний центр молодіжних рад Дніпра та Луганщини, де зараз і працюємо пліч-о-пліч.
Сьогодні ми представлені в багатьох інституціях, маємо велику кількість залученої молоді, зокрема, через соціальні мережі, документообіг в МРД на високому рівні, як і діяльність кадрової служби.
Кількість реалізованих проєктів сягає понад 200. З початком повномасштабного вторгнення Молодіжна рада Дніпра взяла вектор своєї діяльності на волонтерство і, в цілому притрималась його. За нашої допомоги більше 20 підрозділів ЗСУ мають змогу закривати необхідні збори, а популяризація волонтерства набуває все більших обертів.